Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyük fel, hogy szingli nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy szingli nő vagy, párt keresel, és korban közel állsz az alábbi férfiakhoz! Kép nélkül, csak az alábbi infók alapján, melyik férfit/férfiakat lenne kedved jobban megismerni?

Figyelt kérdés

Első

- állatorvosi asszisztens

- albérletben él Budapesten

- örökölt egy nyaralót a Balatonon, ahová télen-nyáron kijár, ott tölti a sátoros ünnepeket, meghívja oda a barátait hétvégi bulizni, stb.

- nem áll túl komolyan az élethez, inkább szórakozik, és nagyon spontán. Csak a munkájában, és az állatokkal kapcsolatos dolgokban viselkedik komolyan. De legalább nem lehet mellette unatkozni.

- szeretne egy nap majd feleséget, és családot, de tervei szerint 40+ évesen


Második

- raktári komissiózó külföldön, de ezt jövőre otthagyja egy home office munkáért

- saját lakása van, kis kerttel (külföldön, valahol Európában)

- van egy nagy kutyája

- nagyon is komolyan áll az élethez, az a típus, akire azt mondják: korához képest nagyon éretten viselkedik

- ő is szeretne feleséget és családot, lehetőleg még harminc éves kora előtt, tehát a húszas évei második felében


Harmadik

- átmenetileg ételfutár, mert elveszítette a munkáját, de nem tudni mit fog később dolgozni, mert a korábbi munkakörébe nem tér vissza

- ő is albérletben él, de nemsokára venni fog egy házat vidéken

- nagyon intellektuális típus, aki rengeteget olvas, előadásokat hallgat Youtubeon, és szeretne elvégezni egy egyetemi szakot a nem túl távoli jövőben

- ő nem szeretne családot, vagyis gyerekeket. Házasságot is csak abban az esetben, ha régóta együtt van valakivel, és még mindig szereti, és a nő örülne neki, ha elvenné. Egyébiránt nem akar házasodni sem. Viszont nagyon szeretne egy komoly, stabil, hosszútávú kapcsolatot. Állatokat se akar tartani, soha, semmilyet.


Negyedik

- orvostanhallgató

- albérletben él, lakótárssal, Debrecenben

- nagyon kevés a szabadideje, és azt lustizással tölti. Saját bevallása szerint ő egy lusta ember, aki minimálisan takarít, és egyáltalán nem főz. A tanulmányaiban sem olyan szorgalmas, mint kellene. Házias barátnőt szeretne, aki ezeket a hiányosságait szívesen kompenzálja.

- szeretne megházasodni és gyermekeket, valamikor a harmincas évei folyamán


2021. márc. 8. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igazán egyiket sem, de ha mégis, akkor az első, mert nem akarok külföldre menni és macskás vagyok, tehát a kettes kilőve. A hármas azért, mert nem akar családot, a négyes meg azért nem kéne, mert egy lusta, elkényeztetett hülyegyerek lehet...
2021. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3. nekem teljesen jó lenne.
2021. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha muszáj választani, akkor a 2-es

Én is külföldön élek és imádom a kutyákat. Csak én a 30 éves korom előtti gyerekről lecsúsztam, és egyébként se szerettem volna.

2021. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!