Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy lánnyal és eléggé kétértelmű jeleket küld, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Pár napja videochaten keresztül beszéltünk először és ő kezdett flörtölni velem. Nagyon jó kémia volt köztünk, eltervezte az egész életünket, hogy hány gyerekünk lesz stb., ez nekem nagyon csábító volt. Egy ponton kijelenette hogy éppen belészeretek és rávágtam hogy igen. (Ezek a párbeszédek angolul voltak). Másnap ráírtam és az első dolog amit küldtem viccesen hogy mondja meg hogy ő is belémesett. És innentől kezdve igazából elég nyíltan kezeltem hogy beléestem, nem alázkodtam meg nagyon csak tényként vettem. És ő is állandóan csupa jót ír, pl. a férjének nevez meg cutie-nak, igazából csupa flörtölőset ír. Viszont ami a probléma hogy elég ritkán ír, kb. napi egyszer-kétszer válaszol és általában nem lehet vele egy párbeszédet kialakítani. Már céloztam rá neki kétszer is, hogy beszéljük meg a dolgokat, hogy hova tart ez, illetve azért is szeretném hogy még jobban megismerjük egymást, hogy el tudjuk dönteni. (Hanggal szeretnék vele beszélni.) De nem kapott az alkalmon. Lehet túl gyorsan rohantam le? Vissza kéne vennem és csak simán flörtölni? Azért is akarok vele beszélni hogy ilyen dolgokat megbeszéljünk. Az a probléma, hogy emiatt már nem is vagyok beléesve annyira, mert teljesen megzavarta a momentumot. És én egy olyan lányt szeretnék, akivel meg lehet beszélni a dolgokat, ezért is tetszett meg annyira elsőre mert nagyon olyan volt. Akkor most miért változott meg hirtelen? Én nem édes semmiket szeretnék hallani. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ő 21 én 23 éves vagyok.

2021. márc. 9. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Betegek vagytok. Aki személyes találkozó nélkül szeretetet, szerelmet val, sőt, jövőt meg gyerekeket tervez, nem normális.
2021. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Huszonévesek vagytok? Pedig a sztori úgy hangzik, mintha két 14 éves idétlenkedne. Lehet, hogy ő tényleg annyi. De az is lehet, hogy egy 60 éves papa, aki ezzel üti el az idejét. Amúgy is messze lakik. Nőj fel!
2021. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a visszajelzést. Nyilván ez egy bizonyos fajta flört köztünk, félig viccelődés. Szerintem nem vagyok éretlen hogy meg akarom beszélni a dolgokat.
2021. márc. 9. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Hat oszinten egyikotos sem hangzik komolynak, a masik meg a csaj ugy nez ki csak szorakozni akart egy kicsit. Van ilyen.
2021. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

1, Nem mondom azt, hogy nem alakulhatnak ki érzelmek neten keresztül, de nem 1-2 videózás után történik ez meg. Ez fellángolás, lelkesedés. Nem szerelem.

2, Azért elég meredek egyből gyerekekről beszélni meg ilyenek. Mármint, hogy olyannal akarja az ember, akit még élőben nem is látott.

3, Oké, hogy most úgy érzed, megvan a kémia, de nem biztos, hogy élőben is meglesz.

4, Elég esélyes, hogy amíg pár napig új voltál neki, nyomta magát, aztán ez szépen lassan kihűl. Az egónövelése és szórakozása megvolt már.


(Bónus: Te vagy az a srác, aki az arab csajjal beszél angliából?)

2021. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet még nem igazi szerelem, de legalább megvan/megvolt az alapja hogy később az legyen.

Szerintem nem meredek, minek fecsérelje az ember olyanra az idejét akivel nem egyezik meg ebben.

Szerintem inkább hagyom a dolgot nagyjából és meglátom mennyit kezdeményez.


Igen, én vagyok.

2021. márc. 9. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Az alapja megvan, de ennél többet képzelsz a dologba.

Az nem meredek, ha valaki közli, hogy akar gyereket MAJD vagy ilyesmi. Az igen, hogy eltervezte az életetek.

Szerintem is hagyd.


Az előző lánnyal amúgy mi lett? Szakítottatok?

2021. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy egyiküknek sem volt fura és ahogy látszik mindenki másnak fura, ez azt jelzi hogy hasonló a humorunk és az életszemléletünk tehát összeillünk.
2021. márc. 9. 23:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarod, akkor nyugodtan gondold ezt. Ha pofára esel, akkor legalább legközelebb elgondolkodsz azon, hogy talán másokra is érdemes néha hallgatni.
2021. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem esek pofára, mostmár hagyom nagyjából hátha kezdeményez, fáj a szívem de ez van.
2021. márc. 9. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!