Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz folytatás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz folytatás? Tegnapelőtt volt egy Tinder randim. Szerintem jól sikerült, sok közös pont érdeklődés és nevetés. Elbúcsúzáskor azonban kicsit kijózanító volt, mikor azt mondta “ további szép estét, aztán majd meglátjuk” .

Figyelt kérdés

Mire én azt feleltem” te döntesz” erre ő “ majd meglátjuk és te is döntesz”. Aztán tényleg reflexből kiszaladt a számon “ még látjuk egymást” - ami ebben az országban általános köszönés, zavartan hozzátettem, hogy vagyis talán. Erre ő komoly hangon reagált, hogy “ látjuk egymást”. A randi során elmondtam , hogy én még nem vagyok kész komoly kapcsolatra, de a kemény munka mellett jó lenne néha valami jó is a szabadidőben.... 31 éves nő vagyok , ő

38 éves



2021. márc. 13. 07:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos szórakozás. Majd kialakul, jó leszel tartaléknak. Esetleg felszedheted...
2021. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
hát nem volt meggyőző, amit mondott. Szerintem nem akar tőled semmit.
2021. márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Egyébkrnt csak én nem értem, miért nem lehet nyíltan kommunikálni? már nagyon felnőttek vagyunk, simán meg lehetne mondani, hogy köszi az estét, kedves vagy meg minden de szerintem nem szeretnék folytatást. Sokkal egyszerűbb lenne...
2021. márc. 13. 08:24
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad nem vagy kész komoly kapcsolatra. Akkor mit vársz? Ha csak dugni akarsz mmond meg neki.
2021. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezt kifejeztem és értette is, hidd el. A folytatásra vonatkozó kérdésem úgy értettem akar-e még találkozni.
2021. márc. 13. 08:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó felvetése nem rossz. Nem a dugást illetően. Van az a szitu, hogy hozzád dörgölődzik, szereti ha megérinted, megcsókolhatod, aztán ha valamit közelítesz felé úgy lepofoz, hogy arról koldulsz. Legalábbis verbálisan. Szóval megy ez a nem vagyok kész a kapcsolatra, de közelíthetsz, de én akarom megmondani mi legyen. Írjál bármikor vagy hívj, de kérdezni ne kérdezz most, mert. Szóval ez olyan felállás, amit érdemes kerülni. Nem kell picsogni, ha úgy csinálja a másik, ahogy kéred. Ha meg nem tudod mit akarsz, akkor nézelődj másfelé.
2021. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Na, ezért nem vagyok ilyen netes vackokon fent. Az is csoda, ha van randi egyáltalán. A nagy része hiteget, szórakozik csak. Aki meg találkozik mégis, abból sem nagyon alakul semmi sem. Mint ahogy valószínű ebből sem sajnos. Én nem fektetnék bele több időt, energiát. Ha nagyon akar valamit, majd jelentkezik. De nem fog.
2021. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Elég nagy pofára esés, ilyenkor az ember rájön, hogy mégsem annyira vonzó, mint amennyire jobb pillanataiban gondolta. Ha csak a külsőségeket tekintem reálisan szerintem kb egy szinten vagyunk, mások szerint sőt...
2021. márc. 13. 08:50
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A felvetésed jogos, de te sem kommunikáltál nyíltan, így ő miért ne ködösíthetne?

A végén kifejezhetitek, hogy jól éreztétek magatokat, örülnétek egy következő találkának is, kész. Felesleges ezt csűrni-csavarni. Ha erre az valamelyikőtök válasza, hogy majd meglátjuk, az marha lelkes. Egyértelmű jelnek venném (már ha nem csak húzza az agyam), hogy itt kocc van.

2021. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen igazad van, de engem ilyen idős korban a “ majd meglátjuk” mondat kicsit kiakaszt, mert nyílván már tudja hogy nem és akkor sokkal korrektebb lenne ezt kimondani. Ne egy harsány, nyomulós nőnek képzelj el élőben akinek ezt nem lehetett volna tök őszintén megmondani.
2021. márc. 13. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!