Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Télleg nem létezik fiu lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télleg nem létezik fiu lány barátság?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 20:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
szerintem, ha egy kapcsolatnak vége és elhidegültek egymástól baráti szinten egymásra találhatnak. De csak úgy nem létezik.
2010. aug. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

LÉTEZIK!

Van egy haver barátom, mindig jót hülyülünk, és sose tudnánk Úgy nézni egymásra. Hogy őszinte legyek, rosszul vagyok attól, ha elképzelem, hogy összejövünk, pedig nem csúnya srác ;)

14/L

2010. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nem is igaz nem letezik 1 honapig a legjob baratom egy lany volt es megis mikor egyszer nyaralni voltunk kozosen akkor megis megcsokolt es en hagytam is magam mert jo volt tehat elob utob ugyis szerelem lesz belole
2010. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nem is az hogy szerelem lesz belőle... de az a 14éves csaj honnan tudja hogy az a srác nem vágna partyba?
2010. aug. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!