Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy egy pasi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy pasi csak miattam volt fenn Facebookon vagy ez kamu?

Figyelt kérdés
Ismerkedésünk elején is mondta, hogy csak velem pötyög ott. Most összevesztünk kicsit, erre ma le is törölte magát. Tényleg igaz lehetett? Mondjuk most már mindegy, mert már biztos nem fogunk beszélni, hisz más elérhetőséget nem adtunk meg egymásnak.
2021. márc. 23. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne.Régen körülbelül 10 éve azért regisztráltam csak Myvip-re mert megismertem egy lányt akivel így tudtuk tartani a kapcsolatot,azóta sem használtam🤣. A Facebook sem igazán érdekel,de sok barátommal ott tartom a kapcsolatot.
2021. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Hat 10 eve siman lehetett.

De ma mar nem tudsz venni egy doboz cukrot, hogy ne lenne rajta facebook logo.

Egyszeruen az eletunk resze lett, es sok ismerosom is nem a sajat neven hanem beceneveken vagy fantazianeveken van fonn fbn.

Szerintem aki nincs font (valoban) az vagy nagyon elvont vagy kamuzik.

2021. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szétnéznék a helyedben, lehet, hogy nem az volt az egyetlen profilja. A teljes nevét tudod? Bár kamuzhatott is.

Csak azért kérdem, mert az én exemnek például 4 kamu profilja már tiltva, mert leskelődni akar utánam... :D szóval ő is lehet, hogy nem akarta kiadni magát, kapcsolatban van és azért csinált egy kamu profilt? De csak tipp.

2021. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Én azt valószínűbbnek tartom, hogy letiltott, minthogy letörölte magát. Esetleg passziválta a fiókját, de nem tudom elképzelni a mai világban, hogy valakinek előtte nem volt facebookja és csak egy személy miatt csinál.
2021. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tiltott. Más profilról sem találni. Facebook felhasználó a chat én szóval vagy törölte vagy deaktiválta
2021. márc. 23. 21:42
 6/16 A kérdező kommentje:
*chaten
2021. márc. 23. 21:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Felkutatom neked szívesen, nagy nyomozó vagyok. :D
2021. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kép alapján nem lehet szerintem. A neve kivolt írva, dehogy tényleg ez volt - e a neve, nem tudom. Nem néztem meg a személyi igazolványát. Lehet csaja volt és más nevet adott meg.
2021. márc. 23. 21:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ne bánkódj, szerintem. Ha egy kisebb összeveszés után felszívódott, nem lehettek komoly szándékai. Meg ez a facebook dolog is azért sántít, főleg, ha fiatalok vagytok. Szerintem egy kamus volt, aki kalandozni akart egy kicsit, aztán ennyi. Honnan ismerted egyébként?
2021. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

#9 ja, szerencsétlennek van emailje, vibere, telegramja, telefonszáma, postacíme, miközben a mai luvnyákkal gyakorlatilag csak messengerezni lehet, és szerinted sántít a dolog.


A földöm 2 milliárd facebook felhasználó van -> 6 milliárd szarik rája.

2021. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!