Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randizni úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randizni úgy egy külföldivel, hogy nem igazán beszéltek közös nyelevet? Oké, az angol az, de egyikőtöknek sem megy a legjobban.

Figyelt kérdés
Így nyilván nem lehet olyan mély beszélgetésekbe belemenni, poénkodni.
2021. márc. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vicces lehet próbálni megértetni magatokat minden eszközzel. :D
2021. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hellmano ***** válasza:
89%
A 90-es években, rengeteget randiztunk külföldiekkel és akkor még a nyelvtudásunk egyenlő volt a nullával, főleg az elején és mégis összejött minden :D Szóval nyugodtan. A szerelem nyelve minden határt lebont és megértitek egymást nyugi.
2021. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom holland, tehát neki sem az anyanyelve azért, és én is nagyin féltem az elején, de már 1 éve működik, és nincsen semmi probléma. :) Ha nem értek valamit, elmondja még egyszer, lassabban, vagy kikeresem a fordítóból. Én nem érzem macerásnak, mindig sikerül megértenünk egymást. :)
2021. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
És mégis mi értelme lenne? Mi a frászt csinálnánk, activityznénk? Kérdezem ezt úgy, hogy külföldi a férjem, viszont az angol nekünk jól ment. Azóta pedig már az anyanyelvét is beszélem. Viszont egy ilyen kapcsolatban mindig is lesznek olyan dolgok, amit megugorhatatlanok. Mély beszélgetést persze lehet folytatni, de hogy csak egy példát mondjak, nem tudunk együtt vígjátékot nézni, mert nekem az ő anyanyelvén elhangzott vicces szófordulatok nem lesznek viccesek, hiába értem a szöveget, magát a poént nem. Megpróbálhatod, egy randi még nem oszt nem szoroz, aztán meglátod mennyire sikerül.
2021. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a francia készségszintem megy, akkor nagy gond nem lehet.
2021. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem, kizárt dolog! Nekem fontosak a mély, tartalmas beszélgetések. Nem az időjárástól meg a napi rutinomról akarok társalogni a randipartneremmel. Márpedig, ha ha egyikünk sem beszéli a közös nyelvet a legjobban, akkor legfeljebb ennyit tudnánk egymással megbeszélni. Mégis hogyan tudnám eldönteni, hogy vele szeretném-e leélni az életem hátralevő részét, ha csak annyit tudok tőle megkérdezni, hogy mit evett aznap reggelire?
2021. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!