Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi találkozni akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi találkozni akar, de nem hajlandó telefonszámot adni előtte ? Mi az oka? Jogos ez tőlem?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy írjak rá chaten, ha ott vagyok. Mondtam, hogy ne haragudjon, de így nem megyek oda.

2021. márc. 30. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
oka? nős,nője van.
2021. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

nem akarja kiadni a számát, mert

-ne zavard

-nehogy lebukjon

-nem akarja kiadni magát


ha nincs bizalmad felé, engedd el!

2021. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

A pasinak még mindig kételyei vannak afelől,hogy szeretne-e ismerkedni Veled. Bizalmatlan, ezért nem közli a telefonszámát, nehogy később zaklasd a hívásoddal. Én nem tudok másra gondolni...

Vagy esetleg több vasat tart a tűzben. Valami oka csak van annak ami egyébként ebben az esetben természetes lenne.

2021. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Sokat nem vesztett veled
2021. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Rejteget valamit.
2021. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Raccsol, selypít, dadog, mindhárom egyszerre vagy nője van :)
2021. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Első randi előtt én sem szívesen adom meg a telefonszámom, még a social média elérhetőségeket sem,pedig nem titkolok semmit. Ha megvan személyesen is a kölcsönös szimpátia, ráérünk effajta elérhetőségeket cserélni. Mondjuk én nő vagyok, egy pasi csak nem tart esetleges zaklatástól, aztán ki tudja. :D
2021. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
A nők betegebb zaklatók tudnak lenni mint a férfiak
2021. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk én nő vagyok, egy pasi csak nem tart esetleges zaklatástól, aztán ki tudja. :D"


De még az is lehet.Én egyszer írtam egy sms-t egy nőnek,semmi szerelmes üzenet nem volt benne,de a bikája felhívott és kérdőre vont,hogy ki vagyok,és miért írok a királynőjének.Közben meg nem is jöttem össze a nővel.

Szóval lehet,hogy nem kellenek neki ilyen fölösleges gubancok.

2021. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

Én sem szeretem a számomat megadni anélkül, hogy egy előzetes ismerkedés meg ne erősítette volna, hogy kedvelem a másikat és vélhetően nem egy zakkant idióta, aki majd zaklatni fog. Régen is tudtak találkozni az emberek mobil nélkül is (ekkor a szobornál, stb.) , nem elengedhetetlen dolog a telefonszám.

Az viszont teljesen mindegy,ki szerint mi jogos vagy mi nem: ha neked nem komfortos enélkül, akkor nem randizol így.

2021. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!