Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi találkozni akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi találkozni akar, de nem hajlandó telefonszámot adni előtte ? Mi az oka? Jogos ez tőlem?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy írjak rá chaten, ha ott vagyok. Mondtam, hogy ne haragudjon, de így nem megyek oda.

2021. márc. 30. 08:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért az is érdekes, hogy hétvégén még sosem üzent rám eddig, csak hétköznap és akkoris javarészt napközben. Nagyon ilyen este 9 után nem "találkoztam vele"
2021. márc. 30. 09:15
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam már úgy randin,hogy nem tudtuk egymás számát.Messengeren tartottuk a kapcsolatot,és tudtunk találkozni.
2021. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem lehet,hogy munkahelyi telefonról hívott eddig?

De az több mint gyanus,hogy csak napközben hívott, pont amikor aki dolgozik elfoglalt. Ez vagy arra utal,hogy párkapcsolata van, vagy arra amit fentebb írtam.

2021. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert hétvégén a csajánál van. Hétköznap meg nálad keresi amit ott nem kap meg. Nyilván ez is csak egy opció, de benne van.
2021. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%

#11re: akkor bizony kapcsolatban él és szeretőt keres, 1000%.

És már bukott le SMS/tel. miatt. 🤷‍♀️ Rutinos szoknyapecér, semmi több.


(bár ismerek olyan pasit,aki este / éjjel is írogatott, nagyot néztem amikor kiderült, hogy nős.)

2021. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%

Ne menj úgy el randira, hogy még telefonon nem beszéltetek.

Ahogy írták, én is arra gyanakodom, hogy családja van. Minden jel erre mutat.

2021. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az hogy nem adja meg a számát nem azt jelenti hogy családja van.


Én se adom meg olyannak a számom akivel még nem is találkoztam. Sőt még egy két randi után sem. Mert azért számot tiltani kicsit korulmenyesebb mint messengeren letiltani. Szóval nekem ez bizalmasabb információ. Ha nagyon akarod messengeren is fel tudod hívni.

2021. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.

Holnap este 18 órakor várlak a Nyugatinál a forgó óránál.

Zöld fölső lesz rajtam,fekete alsónadrág, és a kezemben lesz egy sparos neylon szatyor.


A lányon kőkoptatott farmer naci, rózsaszín bugyi, a hajában piros masni.


Ennyi elég volt. Összejött a találka.

2021. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!