Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ha egy lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egy lelkileg sérült emberrel randiznátok?

Figyelt kérdés
szóval adott egy ember, akinek voltak már öngyilkossági kísérletei állitása szerint plusz szorongott rossz családi viszony. És vagyok én, aki adott egy esélyt ennek az embernek. együtt töltöttük az estét nyilván volt szex, összebújás együtt alvás minden. De egyszerűen nem működik a kémia részemről. Most ő ugyanúgy keres fb-on stb amivel nincs is baj, hisz szívesen beszélgetek vele mert amúgy normális meg jó fej de úgy érzem ő ennél többet akar és szeretne egy második találkozót is bemutatni a szüleinek tesóinak stb. Nem igazan szeretnék ebbe belemenni, mert egyszerűen hiába tartom őt rendesnek, de nem működik a kémia és nem is biztató, hogy szeretnék egy kapcsolatot. És ugye most jön a durvább dolog. mi van ha ő ezt úgy érzékelné, hogy nem szerethető és egy elutasítasnak venné és megint szorongana és öngyilkoskodna? utánna meg én lennék a rossz ember és nekem lenne lelkiismeret-furdalásom..
2021. ápr. 5. 11:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
volt szex, meg minden de nem működik a kémia? LOL!
2021. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg amugyis , kicsit gyorsan haladtatok nem? Első találkozásnál szex, második talin bemutat a családjának?
2021. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnak látod csak őt akkor mond meg neki , ne legyen téveszméje mert egy mentálisan beteg ember nagyon ragaszkodóvá tud válni és nagyon félre érti a jeleket is.
2021. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én remélem, hogy csak kamu kérdés. Hogy lehet szexelni valakivel ha nincs kémia? Hogy lehet vele összebújni?
2021. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

"Hogy lehet szexelni valakivel ha nincs kémia? Hogy lehet vele összebújni?"


Én is tettem már ilyet, ha szeretnéd, kifejtem, miért.

2021. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Sajnálat, szeretethiány, kb más nem jut eszembe, de biztos ki lehet magyarázni mindent.
2021. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
Aki azt kérdezi hogy "úrsiten hogy tudtál vele lefeküdni és most meg azt mondani hogy nincs kémia?!" annak eszébe juttatnék egy nagyon egyszerű magyar mondást: a pundig próbája az evés. Amíg nem próbáltad ki honnan tudnád milyen a kémia? :D
2021. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17 erdekes en egy csokbol, olelesbol meg tudom mondani hogy vonz-e valaki nem kell ahhoz szexelni
2021. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
De hát alapból nem érzed, vonz-e a másik? Mit vált ki az ölelés, csók belőled? 😂 nem értem miért kell ehhez bárkivel lefeküdni
2021. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
46%
18, 19, Én azért a biztonság kedvéért ki szoktam próbálni. Ahogy mondják jobb kétszer mérni és egyszer vágni.
2021. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!