Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van olyan lány,nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van olyan lány,nő aki rondának tartja magát az küldene képet(olyan aki tényleg annak tartja magát,nem ismerkedni akarok vagy is szeretnék de nem fogok próbálkozni,a véleményem is csak akkor írom le ha kéred)?

Figyelt kérdés

trollok kíméljenek


egyszerűen kíváncsi vagyok de szerintem nincsenek ilyen nők legalább is itt

van jó pár ilyen (ronda vagyok)kérdés de kommentekben csak olyat olvasni hogy kamu,nem ír vissza,nem küld képet vagy a változatosság kedvért pasi,troll stb ezért vagyok kíváncsi hogy van-e egyáltalán és ha van hogyan is néz ki.

próbálkozni nem fogok ezért nem írok ki kort sem.


2021. ápr. 9. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem bírod felfogni hogy senki nem akarja idegeneknek kiszolgáltatni a fotóját? Plusz aki rondának érzi magát, nem fotózkodik? Ezen mint nem értesz?
2021. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy senki sem szeretné mindenki nevében nem beszélhetsz.

Egyébként egyetlen képből mi gond lehet nem is értem.

Mindegy ha valaki akar küld ha nem akkor nem ezen mit kell fel háborodni minek kell kommentelni. Ha valami nem érint nem érdekel akkor nem állok le válaszolgatni.

2021. ápr. 9. 08:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért küldene bárki képet magáról egy random, arctalan vadidegennek, hogy bebizonyítsa neki, hogy ő ronda...?
2021. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem kell bebizonyítani főleg hogy szerintem nincs ronda nő de lenne is nem itt írogatna ezen az oldalon.


egyébként tényleg nincs sok oka esetleg ha véleményt akarna akkor.

2021. ápr. 9. 09:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, ugye ? Senki nem szeretne másnap a napiszar.com-on , egy kitalált történettel szerepelni. Miért bízzon meg egy vadidegen szavában?
2021. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ha csak ez a gond akkor talán lehet ne beszélgetni kicsit megismerni egy mást utána megadni a facebookt ő is lát engem én is őt.


Ezt egyébként megértem és ilyenre tényleg nem gondoltam.

2021. ápr. 9. 10:01
 7/16 A kérdező kommentje:
lehet törlöm is a kérdést sajna nem sok értelme van sőt semmi.
2021. ápr. 9. 10:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

minek akkor menj fel a napi szarra ott csak vannak ha annyirakíváncsi vagy

a kérdéstmeg végleg nem tudod törölni csak te nem fogod látni máskor ne kérdezz hülyeséget

2021. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

amúgy a napiszaron sem látok csúnya nőt sok kis .....nőt aki játssza magát igen de rondát nem.

Bár google a barátom találtam olyat aki nem kéne talán beszélgetni de tényleg a hideg kiráz ha rá nézek. Azért még kíváncsi vagyok hogy aki itt azt állítják rondák valóban azok-e.Bár annyira már nem érdekel miért kellene könyörögnöm ilyenért.

2021. ápr. 9. 10:17
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ennél a kérdésnél, de mikor egy ilyen nő kiír kérdést, hogy mit csináljon ha nem kell senkinek, miért küldözgetne képet magáról, miért bizonygatná, hogy igenis ő ronda? Ahogy olvastam, ezek nem véleményt kérnek a külsejükről, hanem tanácsot az életükkel kapcsolatban, amit a külsejük befolyásol.
2021. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!