Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van olyan lány,nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van olyan lány,nő aki rondának tartja magát az küldene képet(olyan aki tényleg annak tartja magát,nem ismerkedni akarok vagy is szeretnék de nem fogok próbálkozni,a véleményem is csak akkor írom le ha kéred)?

Figyelt kérdés

trollok kíméljenek


egyszerűen kíváncsi vagyok de szerintem nincsenek ilyen nők legalább is itt

van jó pár ilyen (ronda vagyok)kérdés de kommentekben csak olyat olvasni hogy kamu,nem ír vissza,nem küld képet vagy a változatosság kedvért pasi,troll stb ezért vagyok kíváncsi hogy van-e egyáltalán és ha van hogyan is néz ki.

próbálkozni nem fogok ezért nem írok ki kort sem.


2021. ápr. 9. 07:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd az itt lévő pasikat. Több kérdésnél olvastam már az ilyen lányoktól, hogy képküldés után eltűnt a pasi aki beszélt velük. Ezektől a pasiktól tudnál választ kapni, hogy mennyire ronda nők vannak itt vagy nincsenek.
2021. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

küldött nekem itt egy nő aki azt állította magáról hogy ronda és mi derült ki hogy nagyon is szép szóval csak önbizalom hiányos.

Ki tudja lehet hogy pont erre a lökésre volt szüksége.(nem kamuztam tényleg tetszett 0 rondaság) szívesen randiztam volna vele de sajna 16 év korkülönbség lett volna plusz túl jó nő.

Szóval nem hiszem el hogy vannak ilyen önbizalom hiányos nők is és még is legalább tudom hogy nincs minden nő el szállva magától bár azért jobb lenne az aranyközép út.

2021. ápr. 9. 12:38
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam itt olyan képeket hogy a csaj nem tartotta magát rondának pedig.... Meg aki rondának tartja magát az is azért még relativizál hogy "oké ronda vagyok Ryan Gosling félékhez....csak hétköznapi Pista jut..... de ehhez az x,y,z gyk-s emberkénél azért mégiscsak jobb vagyok"
2021. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13, de mi volt? Konkrétan szépnek gondolta magát, ehelyett kaptál egy elhízott bibircsókos arcú csajról képet?
2021. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14. Azt írtam nem tartotta magát rondának tehát képet küldött. Inkább lepusztult volt hogy min 15 évvel többnek nézett ki mint amennyinek írta magát. Smink nem volt de nem amiatt volt visszataszító, gyanúm szerint ilyen olyan káros szenvedély is közrejátszhatott: alkohol, cigaretta stb. Aztán volt olyan aki kifejezetten szépnek adta elő magát, bár képet nem küldött, élőben amikor odajött hozzám (mert én küldtem neki képet) míg nem üdvözölt név szerint addig azt hittem kéregetni közeledik egy csöves. Szintén nem ez vagy az a testrésze volt általam kipécézve rossznak mint ahogy a csajok csekkolnak... hanem szintén az a lepusztultság hogy hirtelen a közösségi oldalon lévő sokszáz női ismerős közül nem tudsz kapásból olyan korabelit találni akire később ugranál rá. Azért taliztam vele kép nélkül mert arról mesélt mennyi hapsija volt már, amit utólag se tartok hazugságnak. A poén ugyanis az hogy nemis igazán kellett megizzadnom hogy lekoptassam őket, elég volt csak "üresbe tenni" a nyomulás sebességét
2021. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Élőben mi nem megy neked? Utcán, melóhelyen százával látok naponta ilyet, te szerencsétlen....
2021. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!