Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megadnátok úgy a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok úgy a facebook elérhetőségeteket társkeresőn, hogy alig beszéltetek?

Figyelt kérdés
Facebookon látja a család, rokonaid, barátaid, ott van minden adatod..

2021. ápr. 9. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én nem osztok meg magamról személyes vagy titkos adatot sehol, facebookon sem, az ismerőslistámat is csak én látom, szóval nem lenne mitől tartanom.
2021. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Először a messenger is tökéletes, ha csak annyi a cél, hogy gyorsabb legyen a kommunikáció.

Idegenek csak az aktuális borítóképemet tudják megnézni.

2021. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem társkeresőzök, de pl. itt is beszélgettem már pár emberrel. Nekem a messenger elég kényelmes, mert az mindig fut és nem kell extraként semmit sem megnyitni hozzá, minden egy helyen tud lenni. Ha valaki megfogott, akkor ha úgy volt, elküldtem neki a profilom, hogy írhat ott is rám, DE első körben senki sem igazoltam vissza ismerősnek.

Aki nem az ismerősöm, az nem sok dolgot láthat rólam.

2021. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Én megadnám. Bármi gázat csinál, rögtön tiltanám.
2021. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Sosem adtam meg, bár nem is nagyon vannak kitéve rólam infók, hogy hol dolgozom vagy hol élek. Számomra a közösségi oldalak nem azt jelentik, hogy boldog-boldogtalant visszajelölök, hanem tényleg csak a szűk családi/baráti körrel osztom meg.
2021. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem, soha
2021. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezer és ezer ismeretlennek adtad meg az adataid. Microsoft, Google, Facebook... sok ezer vagy sok tízezer, tán sok százezer ember tud rólad mindent kedves kérdező.


De nem, nem adnák semmi adatot senkinek, ha eldönthetném. :) Főleg nem rövid vagy röpke beszélgetés után.

2021. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem használj ilyen esetre Vibert vagy WhatsApp-ot. Ezek csak csevegős appok. Ha akar beszélni letölti.
2021. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!