Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Terveznétek hosszú távra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terveznétek hosszú távra egy olyan nővel, aki a megélhetését véradásból fedezi?

Figyelt kérdés

Egy rendezvényszervezés terén dolgozó barátnőm a Covid óta elveszítette az állását. Próbálkozott pénzt szerezni innen-onnan, de az utóbbi pár hónapban teljesen felélte a tartalékait, ezért most az innen-onnan csordogáló bizonytalan bevételeit azzal egészíti ki, hogy rendszeresen elmegy véradásra.


Mennyire tartjátok ezt olyannak, mintha "eladná a testét"? Terveznétek egy ilyen nővel hosszú távú kapcsolatot?



2021. ápr. 10. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, terveznék hosszú távra. Ez még önmagában nem kizáró ok.
Kizárt dolog, hogy ilyen nővel hosszútávra tervezzek!
Senkivel sem tervezek hosszú távra. Én csak d*gni akarok.
38 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert az ilyen nő meglehetősen vérszegény.
2021. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A véradás hasznos dolog, életeket ment vele a véradó. Nem jellemző, hogy ezért pénzt fizetnek. És különben is a nők sokkal ritkábban adhatnak, mint a férfiak. Tehát ezzel egy kis aprón kívül nem igazán keres a barátnőd. De ez a kérdés nagyon bunkó dolog szerintem, hogy ez alapján ítélkezel.
2021. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Plazma lesz ez
2021. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább menjen a híd alá?

Vagy legyen sugar daddyje?


Nem zavarna. Majd helyreáll a rend és akkor anyagilag ő is.

2021. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a megélhetésemet meg a munkámból fedezem, hol a különbség?
2021. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyira gyakran nem adhat, hogy erre alapozhasson. Meg bármi beüthet ami miatt átmenetileg nem lehet véradó, plazmaadó.

Meg ha pénzért, hát pénzért, de legalább embereken segít, emberek életét menti meg.

2021. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Gróf Drakula

2021. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

Sok ffi van, akinek komoly kapcs esetén, számit a nő statusza, anyagi helyzete, mert nema akarja veletlenül sem segiteni, netan eltartani a másikat(itt is fejvesztve menekulnek a goldigger gyanus nőktől is)

A mai világ errol szol.


De vannak olyan pasik is akinek a p.nci teljesen elég is a kapcsolatba es nem kell több egy nőből.

2021. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalisan nem lehet megelni ebbol. Kerdezz valami mast.
2021. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Véradásért NEM adnak pénzt!

Én voltam, egy zacskó szaloncukrot kaptam.

Szóval valaki nagyon kamuzik itt.

Ráadásul erősen limitálva van, hogy milyen gyakorisággal lehet menni.

2021. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!