Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy illik ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik ilyen helyzetben viselkedni?

Figyelt kérdés

Első randi volt egy lánnyal, akit neten ismertem meg, feljött hozzám tegnap este egy könnyű vacsorára. Nagyon szépen kiöltözött, magassarkúban jött... na most én az a fajta ember vagyok, aki már a lépcsőházban lehúzza a cipőt belépés előtt, de ahogy megláttam, az jutott eszembe, hogy nyilván nem azért vett magassarkút, hogy átutazik a fél városon, aztán levegye :D szóval mondtam neki, hogy nem kell levenni, aminek láttam, hogy örült, de engem meg igazából zavart, hogy a lakásban cipőben jár.

Megint át fog jönni, szerintetek mit mondjak majd neki? Nagyon gáz előre szólni, hogy inkább jöjjön kényelmesben, de le kéne vetni? Vagy próbáljam elengedni és becsülni az igyekezetet? :)


2021. ápr. 14. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Simán meg kellett volna neki mondanod, hogy a cipőt vegye le! Így már az elején látta volna, hogy ki a főnök.
2021. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha már másodjára megy fel hozzád ideje, hogy valamit levegyen.

Kezdheti a cipővel.

2021. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg kellett vna mondanod. Szerintem rendben van, annyi ház, annyi szokás. Én például abban a tudatban veszek magassarkút hogy ha odaérek a célhelyre, ledobhatom (ugyanis annyira nem kényelmes viselet). A másik ok hogy lehet csak azért vette fel hogy illjen a többi ruhájához.

Nekem az esne ilyenkor jól ha legközelebb mikor érkezik és persze megdicsered hogy milyen csinos, megmondod hogy legutobb is lattad es nagyon jol nezett ki, ezert nem akartal szolni. De amugy ez zavar teged es kerd meg h levegye

2021. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg, hogy te valójában jobban szereted ha leveszik a cipőt a lakásban.

Nem kell előre megírni, elég amikor itt van.

Esetleg egy zoknit ajánlhatsz neki, ha fázna a lába.

2021. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hellmano ***** válasza:
100%
És , ha szarba lépett volna? Már első alkalomnál mondanod kellett volna neki, hogy nálad ez a szokás. Most másodszorra már furcsának fog tűnni, ha hirtelen elő állsz ezzel, hogy vegye le...gondolkodik egy kicsit és eszébe jut, hogy először nem kellett, akkor most miért kell? (Ja a szarba lépősről van egy jó sztorim , mentünk egyik haverhoz házibuliba azt voltunk jó páran, de baszta az orrom a szar szag, mondom itt valaki szarba lépett, erre bszod én voltam az, aki kulás lábbal cammogott a lakásban :D)
2021. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ember te beteg vagy? :D Te már ebből gondot csinálsz? Mi lesz itt később?

Ha randizok egy lánnyal felőlem jöhetne tehénszaros gumicsizmában is, mert ő érdekel, nem a padlómat féltem, nehogy fel kelljen törölni utána 3 perc alatt :D

2021. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adj ra labzsakot. Mert tisztasagmanias vagy. Legalabb rogton tudni fogja,hogy buza vagy.... es nem kesobb esik pofara...😂
2021. ápr. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha többször is találkoztok még ,majd szépen megbeszéled vele..Lehet hogy csak az első randin akart ilyen csini lenni,és legközelebb már lapostalpúban megy,amit levesz magától.Ha nem,akkor meg mondd meg neki finoman persze.
2021. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!