Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az általam (nő vagyok) kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az általam (nő vagyok) kezdeményezett csók után mi következik?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha nagyon buta kérdés. Életemben először érzem azt hogy egy férfibe beleszerettem, mármint néha magamon meglepődöm milyen ömlengős tudok lenni. Viszont nehéz időszakon mentem át, és ő ezt tudja is, ezért semmit nem sietett. Sokat sétálgatunk, beszélgetünk, nevetünk, átkarol egy padon ülve, ilyesmi. De azt érzem a következő randinkon (holnap este) meg szeretném csókolni. Csak kicsit bizonytalan vagyok, mert oké megcsókolom, és amikor szétválunk mivan? Kínos csend, és mondanom kellene valamit, vagy mégegyszer megcsókolni? Vagy micsoda? Nincs ilyen “érzelmes” randiról tapasztalatom, és bármilyen rosszul hangzik állalában ha csókolóztam egy férfivel abból szex lett, de utoljára 2 éve voltam férfivel, és nagyon megváltoztam. Minden tippet, tanácsot elfogadok, mert nem vagyok jó kezdeményező! Előrre köszönöm! 26N

2021. ápr. 14. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Minden menni fog magától, nyugi. Ha spontán az a legjobb!

Amúgy csók után nyugodtan mosolyogj rá, főleg ha élvezted, a partnered tudni fogja mit csináljon utána!



Ez olyan romantikus! ❤️❤️❤️❤️

2021. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ha vevő a csókra akkor elköszönésnél szerintem már adja magát a helyzet. Lehet akkor mar ő fog megcsókolni, mert felbatorodik.:)
2021. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elköszönős csók, akkor nyilvána szóbeli elköszönések után. Megcsókolod, esetleg visszacsókol, picit össze is gabalyodtok esetleg. Utána például pár másodpercig a szemébe nézel, el is mosolyodhatsz és "szó nélkül elmész". Mármint szerintem nem kell kommentálni, mert nem sokminden lehet egyértelműbb egy csóknál
2021. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!