Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sülhet még ki ebből valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sülhet még ki ebből valami pozitív, vagy felejtős? Férfiak?

Figyelt kérdés

Télen már beszélgettem társkeresőn egy pasival, de ünnepek voltak éppen meg minden, elég elfoglaltak voltunk és azt hiszem, elhalt a beszélgetés. Én meg töröltem a profilom néhány hónapra, mert nem igazán volt kedvem ismerkedni éppen akkor.

Újra regisztráltam és ismét behúzott engem. Emlékeztünk egymásra, poénkodva, pörgősen is indult emiatt a beszélgetés és már találkozót is kért múlt héten szinte rögtön a beszélgetés elején.

Ő viszont csak egy hét múlva jön haza, munkájából kifolyólag nincs most abban a városban, ahol élünk.

Tehát kb ismét egy hete beszélgetünk, de kezdem azt érezni, hogy erőltetett a beszélgetés.

A találkozó elvileg áll, többször tettem rá én is utalást, meg ő is. Azt én kezdeményeztem, hogy beszéljünk inkább más platformon.

Rajta viszont nem tudok kiigazodni, mert nem tudom eldönteni, hogy vagy nagyon szerény, vagy nem érdeklem igazán, mert ha én bedobok valami vicceset a találkozóval kapcsolatban, akkor beszáll a "játékba", meg 1-2 szolid bókot is kaptam már, de ezt leszámítva nem tűnik túl érdeklődőnek már és akadozik a beszélgetés is.

Még nem jártam így.

Volt már, akivel nem tudtam hamar találkozni, de mégis gördülékeny volt a kommunikáció. Nála meg azt érzem, hogy én tartom fent az egészet és nagyon nyomulni sem akarok.

Tegnap délután beszéltünk utoljára, este már nem.

Mit csináljak? Hagyjam és várjam, hogy ír-e majd?

Létezik, hogy ő ilyen szerény meg visszafogottabb, vagy nem érdeklem igazán szerintetek?

Inkább férfiak véleménye érdekelne, köszönöm!

(egyébként 25-30 közöttiek vagyunk)


2021. máj. 4. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írok, de talán nem haszontalanul.

Van jó pár férfi, aki nem erős írásban, ill. nem is szeret úgy kommunikálni.

Pont én is egy olyan férfivel ismerkedem, aki szinte 2 külön személyiség írásban és élőben. Már 5x találkoztunk, és olyankor remekül megvagyunk, és az a lényeg.

Ezért még ne vonj le messzemenő következtetést és egy találkozónak mindképpen adj esélyt.

2021. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, megadom az esélyt. Pont ez a gond, hogy én szeretnék vele találkozni mindenképp, de félek, hogyha ilyen döcögős ez a dolog és még majdnem egy hétig húzni kellene online, akkor megvalósul-e egyáltalán..
2021. máj. 4. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:

2. Írd meg neki konkrétan, hogy mikor érsz rá, esetleg hová mennél. Erre már nem lehet rizsázni, adnia kell egy igen v. nem választ.


Én is jártam úgy, hogy 1 héttel előtte lebeszéltük, aztán még a randi napján se hozta szóba, hogy akkor du. tali. Rákérdeztem, és ő azt már egy hete fixnek vette, azért nem ragozta tovább.

1.

2021. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Barátnőm sem volt erős írásban, ismerkedéskor sokszor éreztem érdeklődő, jó vele beszélgetni, majd napokig ignorált, passzív volt. Amióta együtt vagyunk már nincs ilyen, de személyesen sokkal jobban érezteti, hogy szeret velem lenni, lehet a barátod is szívesebben beszél mint pötyög. Tapasztalatom alapján ha online ismerkedésnél 1-2 héten belül nem jön össze a találka, utána ellaposodik, unalmas lesz és általában oka van, amiért nem jött össze. Hogyha ritkán jár haza, ez később is probléma lesz, lehetetlen valakit megismerni ha csak havonta találkoztok, évek múlva derülnek ki olyan dolgok, amik normális esetben 1 hónap alatt.

Mit javaslok? Ha szimpatikus a srác, nyitottak vagytok találkozásra (ami már közeli időpont), találkozzatok, nem veszítesz semmit, ha viszont még mindig nincs fix időpont helyedben elkezdenék mással ismerkedni, mert lehet csak hülyít.

2021. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem ritkán jár haza, inkább ritkán van távol, de akkor 2 hétre.

Most pont ez az időszak van, de alapvetően egy városban dolgozunk és negyed órára lakunk egymástól, úgyhogy nem lenne ez gond.

2021. máj. 4. 08:22
 6/7 A kérdező kommentje:

Az időpont egyelőre miattam nem fix, mert ő hétvégén jön haza, én viszont pont hétvégére utazom el.

Így egyelőre emiatt kérdéses, hogy már vasárnap összejön, vagy csak a hét elején.

2021. máj. 4. 08:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp talizzatok, majd ott kiderül minden.
2021. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!