Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért f.ikázzák le az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért f.ikázzák le az itt hozzászólók az 50-es férfiakat, ha ismerkedni akarnak hölgyekkel?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 14:51
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

25# Lehet hogy te nem kaptál kritikát de a párod lehet hogy már kapott.

Bocs hogy ez személyes véleményem, de egy értelmes kapcsolatba beletartozik hogy a felek kb. ugyanazokat élte, élje át amit a korabeli párja.

Egy 31 éves nő családra, gyerekre vágyik, amit nem tanácsos nyélbe ütni egy 50 es idős pasival, de ha nem is terveztek családot alapítani, kétlem hogy egy értelmes párbeszéd folyna köztetek, eleve egy ilyen nő még bulizik, fiatal, fitt, egy 50 es meg plöttyedt papa aki nem tud lépést tartani már a fiatalokkal.

Valószínű a ti kapcsolatotok is ezek leküzdéséről szól, hogy de "te még fiatal vagy".. A francokat. Te már nem vagy az, és ez rengeteg apróságokon meg szokott mutatkozni, amit te észre sem veszel.

Más életstakasz, más érdeklődés, más temperamentum, más fittség és még sorolni lehet a végtelenségig a különbségeket, de te ezt pontosan tudod hogy nem vagytok egy szinten, mivel te azokon már 20 éve túl vagy amiket ő most él meg, amikre, ahogy az életkora szerint reagál.

Nehezen tudod ezt megmagyarázni hogy ez nem így van.

Vagy magadnak sem mered bevallani, vagy felületes a kapcsolat és csak annak élsz hogy elmobdhasd, fiatal a párod.

Az ilyen pasi viszont nevetséges ahogy ezzel a módszerrel küzd az öregedés ellen.

2021. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
81%
Inteligencia vagy pénz. Ennyi kell. Zárójelben a nagy átlag fiatalt akar csak kevesen merik kimondani. Lehet nem jön össze, de meg sem próbálni ostobaság😊.
2021. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
65%

41.

Végre egy normális, érveken alapuló válasz.

Valószínűleg általánisságban rengeteg dologban van igazad, de ugye nem mindenki egyforma.

Én konkrétan 5-6 kilóval vagyok nehezebb, mint aktív sportoló koromban, tehát a plöttyedt sztereotípia nem áll meg nálam.

Motoros vagyok, jóval többet mozgok, és bulira is több az igényem, mint a páromnak. Valószínűleg, a nem vagyok annyira komoly, és bepunnyadt, mint a korosztályom, emiatt a velem korú nők sokkal, de sokkal érettebb ek tűnnek, mint én. Ez inkább akadálya a korosztályommal való ismerkedésnek, mint a külalak.

Viszont a párommal rengetegszer gondoljuk ugyanazt. Hasonló az értékrendünk, egyszerűen passzolunk. És kommunikálok vele eleget, hogy tudjam, hogy ő mit érez, gondol.

Ő azt mondja, hogy az ő korosztálya meg neki túl éretlen.

Anyagi érdek nem köti hozzám. Ugyanannyit keres, van lakása, stb.

Szóval szerintem nem minden fekete, vagy fehér.

2021. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

"Erre reflektáltam a korom, és a párom korának megadása mellett, hogy soha, senkitől nem kaptam negatív kritikát."


Tehát nem volt hasznos a válaszod. Ugyanaz, mint mikor - megint csak az oldalról - megkérdezik, kinek mi a napi sminkje, és aki nem sminkel, büszkén odaveti, neki nincs szüksége semmire. Szuper, csak nem ez volt a kérdés.


Suliban nem emlékszel? Aki kész van, tegye fel a kezét, erre egy csomó kéz a magasba, hogy "ÉN MÉG NEM VAGYOK KÉSZ".


Ennyi erővel bemehetnék az állatok kategóriába, a "mivel etetitek a csincsillát" kérdésre beírhatom, hogy nem etetek csincsillát, mert nincs.


A kérdés már arról szól, hogy miért fikázzák őket, nem arról, hogy téged fikáznak-e.

2021. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

44

Nem éreztem ekkora különbséget a párkereső, és a párral rendelkezők között a korkülönbség szempontjából. De mindig tanulunk. 😊

2021. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

41# Megeshet, hogy ritka kivételek vagytok.

De! Pont amit írtam, nem a kilók számítanak. Az hogy 5-6kg -al vagy több, valószínűleg jó alakod van, kategóriájában a legjobb, de attól még 50 plusszos. Mindenhogyan meglátszik hogy te 50+, ő meg 30+.

Mindenkin meglátszik a kor, hidd el. Lehet hogy fiatalabbnak néz ki, de közelebbről már nem.

Akármelyik fittnesszpasin is látszik hogy 30-40-50 éves.

Legfeljebb nincs sörhasa.

Ez kicsit olyan, mint az ősz haj. Akkor is látod hogy fiatal a viselője, ha csontősz haja van, és akkor is látod hogy idős valaki, ha festeti.


Összességében semmi olyat nem tudtál mondani amiből látszódna hogy a tiétek egy értelmes kapcsolat. Soha nem lehet az, mert te már 20 éves voltál, amikor ő még meg sem született.

Ekkora generációs különbséget semmivel sem lehet áthidalni.

Amit te átéltél addig, neki azokról fogalma sincs.

2021. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
71%

46

Én nem szeretnélek meggyőzni a kapcsolatom értelméről, mert a te számodra valószínűleg nem létezik olyan szituáció, amiben te értelmet látnál egy olyan kapcsolatban, ahol nálad 20 évvel fiatalabb, vagy idősebb a partnered.

Én csak elmondtam az én példámat, és próbáltam megfogalmazni az én motivációmat, érzéseimet az én szemszögemből.

Amiben talán egyet tudunk érteni, hogy rengeteg féle ember létezik, és nagyon szubjektív, hogy ki, miben találja meg a boldogságot, a harmóniát.

Nem tagadom, hogy érzelmi alapon döbtöttem a párom mellet, és nem racionális érvek alapján.

2021. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
A kérdésben szó sincs fiatal p.inákról. "Hölgyekkel" ismerkedne. Akkor mire fel ez a nagy vita?
2021. máj. 21. 20:31
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Mert, amikor nem fiatal "hölgyekkel" akarnak ezek a férfiak lefeküdni, akkor senkit nem zavar, hogy párt keresnek.
2021. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!