Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt nagyon elszúrtam szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elszúrtam szerintetek? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem tinderen egy csodaszép lányt. Okos, van humora és élőben még gyönyörűbb mint a képeken. Ma volt az 5. randink, átjött hozzám, filmeztünk.

Filmezés közben átkaroltam, nem húzódott el, úgyhogy aztán megcsókoltam. Végül az ágyban kötöttünk ki. Nem hittem volna, hogy így alakul az este, egyszerűen fantasztikus volt vele, csak hát emiatt nagyon gyorsan elélveztem. És nem tudom miért de pont mielőtt élveztem, kinyögtem hogy szeretlek... nem mondott semmit, de utána felöltözött és elment, hiába mondtam hogy maradjon vagy hogy ha menni akar mindenképp, akkor hazaviszem. Rákérdeztem messengeren hogy hazaért-e, de csak annyit írt hogy igen, azóta semmi.

Szerintetek ezt nagyon elcsesztem? Vagy mi baja lehet? Hogy hozzam ezt helyre?


2021. máj. 18. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Engem nagyon meglep, hogy itt pár nő örülne egy szerelmi vallomásnak 5. RANDIN ráadásul SZEX KÖZBEN.

Ne haragudj kérdező, ha ez valóban megtörtént és nem csak kamu kérdés, akkor valóban hatalmas baklövés volt. Már alapból az is, hogy alig ismered, és szerelmet vallottál. De az meg, hogy szex közben, az méginkább ront a helyzeten.


Szerintem ha beszéltek mondd neki, hogy ne haragudjon, véletlenül mondtad, nem akartál ilyen komoly szavakkal dobálózni. Hátha ad még esélyt.

2021. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Pff szexelni lehet ötödik randin, de érezni valamit az tilos? Nekem ez a fordított világ és nő vagyok! Eleve nem bújok olyannal ágyba aki iránt nem érzek semmit de úgy látszik ez furcsa! :D
2021. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindenesetre elég gyorsan belevágtatok a közepébe.

Általában ez nem jó omen. Várni kellett volna.

De egyformán "szúrtátok el".


Ne éld meg kudarcként, amúgy, mert előfordul ilyen.

Vártatok volna és a második körben már minden ok lett volna.

Ha ilyesmiért kilépett, akkor hiába jó nő, szánalmasan primitív.

2021. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%

"azért 5 randi után vonzalom, érdeklődés, szimpátia lehet óriási, de a szeretlek nekem ennél bensőségesebb."


Viszont a lefekvés, testi kapcsolatban meg szerelem nélkül ok?

Bocs, de nem is olyan régen szerelem nélkül csak a cédák feküdtek le 5 találkozás után. A fiúk, férfiak kb. úgy viselkedtek, mint ez a nő.

Megfordult a világ. Odateszi a testét, de ha szerelmet vallanak neki, megsértődik és elmegy.

Anyám!

2021. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!