Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Lányok! Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Mi a véleményetek erről a levélről? Ti válaszolnátok rá? Ha nem jó, akkor mit kellene változtatni rajta? Kort is kérnék.

Figyelt kérdés

Íme a levél: (netes társkeresőn)


Először is: nagyon jó ez a kép..egyszerű, de nagyszerű:D

Néhány szó rólam:

22éves vagyok,Gabinak hívnak. Fősulira járok vendéglátás szervezést tanulok és nemsokára diplomázom, elméletileg:D

Alapjában véve csendesebb, visszahuzódóbb vagyok, de akit megszeretek azért mindent megteszek. Nehezen oldódóm fel, de ha sikerül akkor jó társaság vagyok állítólag..:P

Szívesen járok moziba, sétálni..sportolni

Romantikus vagyok, szeretem a romantikus helyeket..

Rólad is szeretnék minnél többet megtudni..


2010. aug. 24. 17:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a jobb nők naponta több száz levelet ilyet kapnak társkeresőkön, semmi figyelemfelkeltő és egyedi nincs benne.
2010. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
"elméletileg" .... " állítólag " ne azt írdd le mások hogy látják CSAK a saját véleményed/gondolataid :) ezek nélkül elfogadható
2010. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia Kedves!

Nagyon tetszik a képed, vonzó nő vagy :)

Néhány szó rólam:

Gábornak hívnak, főiskolába járok, vendéglátás szervezést tanulok, és remélhetőleg nemsokára diplomázom is belőle.

Általában nehezen oldódom fel,de jó társaságban,például a tiédben sokkal könnyebben megy,menne :)

Szívesen járok moziba,sportolni, és sétálni is szeretek, romantikus típus vagyok,így kedvelem az ilyen helyeket.

Szeretnék rólad minél többet megtudni, hisz nagyon szimpatikus vagy nekem.



Inkább ezt írnám a helyedben,ami nem tetszik a levélben a sok smyle,nevetős smyle,inkább mosolygósat akkor már,az első mondat sem jó, az egyszerű kicsit sértő.

Nagyon felsorolás jellege van,és azt mondod,hogy jó társaság vagy,ez csak egy olyan szöveg,amivel kitöltöd az üres helyet,ahogy a többi sor is ezután,túl erőltetett...

Ha valakivel megakarsz ismerkedni el kell hitetned vele,hogy te egy érdekes ember vagy,hogy érdeklődsz iránta, kedveskedj neki,mert ez nem kerül semmibe :)


Sok szerencsét!

2010. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell már egy bemutatkozó levélben ez a "akit megszeretek, azért mindent megteszek" szöveg, valahogy módosíts rajta, így kicsit azt az érzetet kelti, hogy nagyon ki vagy éhezve egy lány társaságára, nem kell túl odaadónak lenni, ez még csak ismerkedés... Meg nem kellene annyira kihangsúlyozni azt sem, hogy nehezen oldódsz fel, próbáld meg kicsit határozottabbnak beállítani magad :) Nekem ez így nem igazán keltené fel az érdeklődésem, kicsit próbálj módosítani rajta azokban, amiket írtam. Ja és szerintem a Gabi maradhat, a Gábor túl szigorúan hangzik :D

Sok sikert!

19/L

2010. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem válaszolnék, mert:


1. Túl sok a helyesírási hiba, tehát vagy műveletlen, vagy igénytelen vagy, esetleg mindkettő


2. A firkálmányod (ami semmiképpen sem levél) stilisztikailag nulla


3. A kép méltatása pont azt a benyomást kelti, hogy csak dicsérni akarsz valamit, de képtelen vagy megindokolni, hogy miért is tetszik


4. Hiányzik a megszólítás és az elköszönés, amin szintén sok múlik

2010. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

öszintén megirva, amikor elolvastam a levelet, aztgondoltam hogy egy csajról van szó..lehet azért mert azt irtad hogy Gabi, vagy mert annyira lányossan irsz, a sok smiley-val..azokat töröld, légyszi. meg az hogy: "szép kép..egyszerü..de nagyszerü :D" ezt nem igazán értettem elösször, hogy most ki-mi..én nem irtam volna rád, és vissza se..de mégis, sok sikert.


20/L

2010. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem három dolog nem tetszik.


Elsőnek is, Gabi helyett írhatnád, hogy Gábor. De ez, a legkevesebb.

Ezt hagyd ki:"de akit megszeretek azért mindent megteszek."

Szinte biztos, hogy velem van a baj, de nekem ez elsőre túl sok infó:D

És végül:"egyszerű, de nagyszerű"???


Alapjában véve nem rossz levél, de én csak talán válaszolnék rá.


20/L

2010. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Idétlen, bizonytalan stílus, sablonos, papucs szöveg, egyértelmű kiéhezettség egy csajra, teljes önismeret és önérzet hiánya stb.


Ettől mind irtózik egy lány.


Ezzel a férfiatlan puhapö.cs levéllel tényleg csak a legrondább, legbénább csajoknak tetszel, akiknek nem jut más. Egy picit is csinos lány naponta száz ilyen jellegtelen papucs levelet kap, számíts arra, hogy vissza se fog írni egyik csaj se.


Vagy változtatsz azokon, amit felül írtam, és leszel önérzetes, férfias srác, vagy elégedj meg a dagadt, kapafogú Marikákkal.

2010. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
SHIT
2010. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Berlin ***** válasza:

Amit a többiek már leírtak egy szóval foglalnám össze:

- töketlen - a levél

Ráadásul egy első levélnek nem kell kisregénynek lennie, legyen figyelemfelkeltő, hogy hahó itt vagyok, nézd meg az adatlapom és ha te is szimptaikusnak találsz írj, ennyi...

Sok sikert!

2010. aug. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!