Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok úgy valakivel, hogy nem láttátok csak képről? Nők? Férfiak?

Figyelt kérdés
Nekem vannak fenntartásaim. Ha valaki nem mutatja meg magát webcamon....

2021. máj. 30. 11:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sajna a mesterséges intelligenciát is van hogy hülyeségre használják, azt is el tudom képzelni hogy egy híres ember arcára refacelte a sajátját, mivel írta a kérdező, hogy gyanús neki a kép.


Az egy dolog ha az ember bohóckodik ezzel, de hogy ha valaki arra használja, hogy becsapjon embereket az szemétség már. Én nem is értem az ilyen embereket.

2021. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Pedig így van! Én így buktattam le egy fake embert nyelvtanulós oldalon, belinkeltem a tineye-ba a képét és kidobta egy kevésbé híres amerikai testépítő képeit, akinek a kora sem egyezett, utána írtam neki, hogy nem is ő aztán gyorsan el is távolította a regisztrációját. Egy csalóval kevesebb, csak ugye utána később attól ujra regisztrálhat sajna csalóként ez a baj.
2021. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
De miért külföldiek a képei ott él vagy élt? Vagy mit mond erre ?
2021. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Amugy egy facebookra regisztrált amerikai katona képeivel is csalóskodtak, szerencsétlennek jó nehéz lehetett és a családjának is, szóval ha lementi a facebook-ról a képet, akkor attól függetlenül algoritmus alapján a gép tudja hogy az duplicalt kép tehát ugyanaz, ne becsüld le a mesterséges intelligenciát.
2021. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki kerek-perec ha nem webcamoztok, nem mutatja meg élőben is az arcát és a hangját, akkor nem találkozol vele és teljesen jogosan.


Manapság már az internetes etikettbe már alap, hogy ha így reagál a másik akkor egyből vegye a másik a lapot, hogy jogosan bizalmatlan, attól függetlenül is, hogy nincs alapja, mert mondjuk az illető az aki a képen van. Szerintem ennek természetesnek kéne lennie, ha szóba kerül a videó hívás, mert ez egy biztonsági lépés. Az internet világában ez fontos. És olyan chat video alkalmazással amit nem tudnak manipulálni. Ezeket is jó ismerni.

2021. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem magyar a nyilvános felirat a képen a hátad mögött a mosdóban. Piszoaru vagy vmi ilyesmi volt kiírva. Azt mondja nem is figyeltem, egy szlovák barátomnál voltam kinn..... Én nem egy szlovák edzőterem mosdójában fotózkodnék pasi ként se
2021. máj. 30. 14:02
 27/37 anonim ***** válasza:
De hol él helyileg ? Mert ha pl határ mellett akkor más a szitu... nálunk is sokan járnak ki vásárolni Kassára meg dolgozni.. közelebb van mint más magyar város ..
2021. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
A XVII. kerületben
2021. máj. 30. 14:05
 29/37 anonim ***** válasza:
kerd a facebook vagy insta profiljat. ha egyik simcs, nem adja meg van magyon gyanus, akkor kamu.
2021. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem adta meg. Az volt a válasz, hogy kevés embernek nyílik meg és minimum egy tali kell, hogy megadjon ilyesmit. Szóval így találkozni..... De randira se hívott el egy hét alatt...
2021. máj. 30. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!