Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves emberszámbavétel, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves emberszámbavétel, vagy lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Nemrég kavartam egy sráccal, akivel nem együtt, de egy munkahelyen dolgozunk. Utána nem beszéltünk erről, viszont nemrég egy céges rendezvényes két puszival odajött érdeklődni, hogy hogy vagyok, és részt veszek-e egy programon, ahová ő is megy.

Nem tudom, hogy ha legközelebb összefutunk, kezdeményezzek-e kommunikációt, vagy egy kavarásból ne akarjak ügyet csinálni.


Én 24/N ő 27/F



2021. jún. 7. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez teljesen attól függ, hogy Te mit akarsz, a munkahelyeden mi megengedett, Ő mit akar. Ez egyezik-e együtt? Teljesen összetett. :D
2021. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!