Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülállóknak szól a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóknak szól a kérdésem. Mióta vagy szingli? Te mit gondolsz miért nem találsz normális párt?

Figyelt kérdés

Jöhet az is hogy minden pasi csak azt akarja vagy hogy minden nő csak a pénzre megy.

De örülnék más válasznak is. 😇😊


ápr. 28. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A boldogság nem létezik ***** válasza:
42%

Hehehe, túl sokáig tartana a felsorolás :D


1.Nem is keresek senkit

2.Eléggé őrült vagyok, autisztikus vonásokkal.

3."Köpök a szabályokra"

4.Meg úgy kb. minden másra is

5.Depressziós vagyok, eléggé nagyon

6.És emiatt kb. minden más lehetne az is, hogy "De minek? Boldoságot úgysem adna. Akkor meg minek?"

ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
94%

10 hónapja.


Azért nem találok normális párt, mert már nem is keresek, nagyon elbántak velem és nem hiányzik, hogy szorongva teljenek újból a napjaim. Sajnos én nem tudom milyen az a boldog kapcsolat, pedig már 2 férfival is volt hosszú kapcsolatom, de kifogtam minden idők legundorítóbb szappanopera dráma főszereplőit. (megcsaltak, megloptak, megvertek, hazudtak, pénzzel levarrtak, megaláztak)... Jobb egyedül 😄

ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Ma 20:38 neked azért a neved is árulkodó. 😇😊😅
ápr. 28. 20:45
 4/65 A kérdező kommentje:

20:41

Innen már csak felfelé van nem?

ápr. 28. 20:46
 5/65 anonim ***** válasza:
94%
Nő vagyok én biztos nem fogok menni vadászni..., és rám se vadászik senki
ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 Paul Atreides ***** válasza:
92%

Egy ideje az vagyok.


Történt valami ami annyira szétb_szta a szexualitásom és a lelki világom, hogy nem tudtam elképzelni sem, hogy én intim viszonyt alakítsak ki. Az tetézi, hogy alapból voltak és valószínűleg vannak is kötődési problémaim.


Egyáltalán nem gondolom, hogy kompletten bármi baj lenne a női társadalommal.

ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Vakon én eleve hátránnyal indultam a társkeresésben, de sikerült végül párt találnom, egy teljesen ép férfi személyében, született is egy kislányunk, de özvegy lettem. Ezzel a "csomaggal" már sajnos nem fogok kelleni senkinek. Rossz érzés társ nélkül, de ezt dobta a gép.
ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég motivációm a párkapcsolathoz. Megvan a saját kényelmem, egzisztenciám, szokásaim, nehezen tudnék erről lemondani. Voltak próbálkozásaim, de mindig azt éreztem, hogy nem éri meg nekem vesződni ezzel.
ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

20:47

Nálad akkor meg is van a miért.

😉🙂🙃

Mi a gond azzal ha a nő kezdeményez?

Vagyis hogy megteszi az első lépést?

Szerintem amúgy semmi.

Pasiknak ez nagyon imponál.

ápr. 28. 20:55
 10/65 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem éri meg egy férfival együtt lenni. A rózsaszín köd után csak bosszantó.

Együtt élni meg aztán.... Pfff

ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!