Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utolsó pillanatban randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó pillanatban randit lemondó emberek?

Figyelt kérdés
Amikor tényleg semmi konkrét oka nincs csak eh inkább nincs kedvem menni érzésetek van, miért van? Utána jobban érzitek magatokat h "megúsztátok"?
2021. jún. 8. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Komfort zóna vonzóbb, mint az ember, akivel lenne a program. (Akár nő, akár férfi a visszamondó.)
2021. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
De legalább lemondja. Nekem olyan is volt, aki eltűnt, miután randit kért tőlem. Oké, azt sejtettem, hogy mégse lesz randi, mert az időpont még csak kb. volt lefixálva, de akkor se esett túl jól.
2021. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt olyan, hogy majdnem lemondtam, mert beijedtem pár órával előtte. Az volt életem első randija és elkezdtem félni tőle, hogy majd totál hülyét fogok csinálni magamból, nem fogok tetszeni neki stb. Én elmondtam neki, hogy mi a helyzet és megnyugtatott, hogy nem lesz semmi baj, már most is nagyon tetszem neki és ha fele olyan jól megy, mint a korábbi online beszélgetéseink, akkor azzal ő már elégedett lesz. Amúgy meg már látott élőben, szóval emiatt sem kell félnem. Így is izgultam azért, de összekaptam magam, elmentem és nagyon jól sikerült. Később össze is jöttünk és bár már régóta ex, így is örülök neki, hogy nem maradt ki az életemből ez az élmény csak azért, mert nyuszi voltam.

Na most feltételezem, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki randi előtt beijed, de ezt nem mindenki vallja be és akkor könnyebbnek tűnik inkább lemondani.

A másik fő ok, amit el tudok képzelni, hogy annyira azért nem tetszik neki a másik és bár megbeszélték a találkozót, de érzi magán, hogy semmi kedve az egészhez és így inkább lemondja.

Vagy ott van még az, amikor valóban közbejön valami az utolsó pillanatban, de ilyenkor jó esetben csak átteszik az időpontot.

2021. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, aki társkeresőzik párhuzamosan több emberrel ismerkedve és összejön egy számára vonzóbbal a randi és már nem is érdekli, hogy épp ütközne a másikkal.
2021. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!