Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertáltak, hogyan jöttete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltak, hogyan jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Anotalk szexchat, szimpi voltunk egymásnak így tartottuk a kapcsolatot és ez odáig jutott hogy párkapcsolattá alakult
2021. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Itt kezdtünk el levelezni. Annyira tetszett az írásunk egymásnak, meg ahogy látjuk a dolgokat, hogy képet cseréltünk, aztán telefonáltunk, majd tali élőben.
2021. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Itt írt rám egy válaszom után, pár üzenet után átmentünk FB-re, két hétre rá találkoztunk, innentől szerintem nem másabb, mint egy extrovertált ember esetében.
2021. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Itt írt egy válaszomra privát üzit, levelezni kezdtünk több hétig, fotót küldtünk egymásnak, majd találkoztunk. 2 éve ennek, azóta lényegében együtt élünk.
2021. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Tinderen. Introvertált srác vagyok, de viszonylag jól nézek ki, ezért sok volt a matchem. Élőben nem tudnék odamenni egy lányhoz ismeretlenül, de ott írogatva sokkal könnyebb, aztán a randin találkozni már nem probléma, mert előtte egy picit meg tudtuk ismerni egymást.
2021. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Interneten, de nem tátskeresőn. Nem írom le az oldalt, mert nem erre való, inkább csak arra hívnám fel a figyelmet, ha van közös érdeklődés, akkor ilyen tematikus oldalakon érdemes ismerkedni. Nem diretbe, hanem egyszerűen csak azért, mert amúgy is élvezetes hozzád hasonló emberekkel elmélkedni, társalognin
2021. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi kapcsán, tai chi edzésen találkoztunk. Introvertált létemre nekem gyakoribb, hogy élőben ismerek meg valakit, mint neten (de volt olyan is).
2021. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Introveltált vagyok de ha nagyon tetszett egy lány ismerkedni sose okozott gondot. Odamentem, megszólítottam.
2021. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Az introvertáltak ugyanúgy ismerkednek, mint bárki más. Csak a annyi a különbség, hogy a semmilyen embereket nem tartják meg, mert nincs szükségük töltelékemberekre. Ez a helyzet na.
2021. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig? Sehogy. Bár ennek elsősorban nem az introvertáltságom az oka, hanem hogy nem nézek ki jól.


Nekem pl az #5-el ellentétben hetek, hónapok óta nincs matchem társkeresőkön, ha van is, azok a lányok meg b.sznak visszaírni 🤷


Amúgy meg itt gyakorin majdnem összejött már valami. Beszélgettünk, normális volt a csaj, FB profilt cseréltünk, és hát nem igazán tetszettünk egymásnak. Onnantól én se nagyon írtam neki, ő se nekem. Nyilván egyikünk se barátzónát keresett, úgyhogy elhalt a beszélgetés. Ennek már van pár éve, a csaj egyáltalán nem szép, de így is talált végülis párt magának.


Talán majd nekem is összejön valami. 21F

2021. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!