Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utaznál lány miatt másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utaznál lány miatt másik országba, ha még nem találkoztatok élőben?

Figyelt kérdés
Mindketten huszoneves korosztaly vagyunk es neten ismerkedtunk meg. Hónapok óta napi szinten beszélünk , telefonalunk es úgy érzem megkedveltem. Kivancsi vagyok milyen lehet élőben , megis bennem van, mi van ha mégsem működik szemelyesen es hiaba utaztam 1000 + kmt. Ti bevallalnatok ebben a helyzetben?

2021. jún. 13. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse, ha nem tetszik akkor hazajössz.
2021. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha olyan országban él, ahová bármikor szívesen mennék.
2021. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha láttam őt video chat-en.

Sima fotó alapján nem.

2021. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En megtettem :D

Amerikaig utaztam hogy talalkozhassunk eloben. Mindketten huszonevesek voltunk es ma mar hazasok, hamarosan pedig szulok.

Annak ellenere hogy jol sult el, mai fejjel mar nem vagnek bele ilyen kalandba es szerintem a felesegem sem :D

Ez a covid elott volt mikor az utazas sokkal egyszerubb volt.


A tanacsom az hogy videochat az legyen elotte mindenfele keppen, hogy biztos legyel benne hogy vele talalkozol. A masik hogy fogd fel ugy mint egy kirandulast. Lehet nem jottok ossze de akkor kirandultal egyet es lehet hogy csak baratok maradtok, lehet hogy tobbet nem is beszeltek. Az is lehet hogy jol sul el a dolog.

2021. jún. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. Igazabol en is igy gondolkodom, szeretek utazni es erre a helyre regota el akartam mar jutni. Hosszas bezartsag utan ezt egy nagy lehetosegnek erzem :)
2021. jún. 15. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!