Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódnátok egy olyan férfihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódnátok egy olyan férfihoz, aki egyáltalán nem szokásos férfias dolgokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Én pl. nem szeretem az olcsó sört, nem nagyon nézek focit, viszont szoktam rajzolni, szgépen játszani, filmezni, kocogni meg ilyenek. Moziba is van hogy elmegyek egyedül ha nem tud senki más jönni, és érdekel annyira a film.
2021. jún. 15. 15:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Az olcsó sör, meg a kretén sportok férfias dolgok? Hol, a Bivalyfos-alsói kocsmában?
2021. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a férfiak nagy része számítógépen játszik és filmezik, akár moziba is jár. Kevesebben néznek focit, mint ahányan gépeznek meg filmeznek, az tuti. A futásban mi nem férfias? A rajz jó.
2021. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

azt hittem, majd ilyeneket sorolsz fel, hogy varr meg kortars tancot nez.. szamitogepen kb minden pasi jatszik, filmezni szinten kb mind filmezik, a kocogas sem extra dolog. a rajzolas se nem noies, se nem ferfias, egyszeruen beallitottaag kerdese.


nem ezek alapjan vonzodok vagy nem vonzodok valakihez.

2021. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Táncolni is szeretek.
2021. jún. 15. 16:08
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ideális férfi vagy. Kár, hogy valószínűleg fiatalabb nálam. Nem lesz gond a hobbikkal, ne aggódj.
2021. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Férjem gyűlöli a focit, F1-et, stb, tv nincs is a lakásban, moziba eljárogatunk, számítógépen sokat játszik, régen futott. Alkoholt egyáltalán nem iszik.


Tessék.

2021. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Táncolni is szeretsz?


Hát barátom én is szeretek táncolni, nagyon is (rock 'n roll és electroswing) és a bálokban általában hódítok.

Sose jártam tánc iskolába, csak ellestem, ahogyan mások táncolnak a bálban.

Anyámtól örököltem a tánchoz az érzékemet.


A csajok odáig vannak érte meg vissza.

Feldobálom őket tánc közben meg ilyenek.


Mikor még fiatalabb voltam és gáznak éreztem, hogy szeretek táncolni, akkor egyszer a nővérem azt mondta, hogy "Ha egy férfi tud táncolni, akkor az biztos befutó."


Hát most már igazat adok neki.

Egy jó mozgású férfi, aki tud vezetni, az baromira férfias.

Mag a VEZETÉS, hogy a nő úgy mozog, ahogy a pasi forgatja stb. Ez iszonyatosan a nemi szerepekre van beállítva és nagyon férfias és tetszik a nőknek.


Szóval csak benézted, hogy mi a "férfias" és mi nem az.

Otthon punnyadni sörhassal és nézni az F1-et és a Focit miközben iszogatod a Köbányaidat... az nem férfias.

Nem tudom miért hiszed azt, hogy az. Talán ezt láttad gyerekkorodban, hogy a "férfiak" ezt csinálják. De akkor el vagy tévedve.


A férfiasság a bátorságból fakad és a célokból.


24F

2021. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A hátam közepére sem hiányzik egy olcsó sort védelo, foci meccs előtt terjeszkedő pasi.
2021. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán elszomorítalak, de ezek egy csomó pasira igazak.
2021. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én párom utál minden sportot nézni, van egy művészeti hobbija, és egyedül is elvolt mig nem voltam igaz ki se mozdult.

De ettől még férfi :-)

2021. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!