Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódnátok egy olyan férfihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódnátok egy olyan férfihoz, aki egyáltalán nem szokásos férfias dolgokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Én pl. nem szeretem az olcsó sört, nem nagyon nézek focit, viszont szoktam rajzolni, szgépen játszani, filmezni, kocogni meg ilyenek. Moziba is van hogy elmegyek egyedül ha nem tud senki más jönni, és érdekel annyira a film.
2021. jún. 15. 15:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehát számodra az a férfias viselkedés ha valaki olcsó sört vedel és bámulja a meccset a tévében? Elég gáz. Amiket te leírtál: tánc, rajzolás, gépezés stb egyáltalán nem kirívó dolgok. Férfiakra, nőkre egyaránt jellemzők.
2021. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nőként kimondottan taszitóak a sörivós, focib*zi pasik... Ezektől senki sem lesz férfias.
2021. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék mit tudnál még az olcsó sör és a foci mellé sorolni,amitől szerinted férfias a férfi...nos? :)
2021. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

A sör ára miben determinalja a férfiassagot ?


Különben drága sört nem igazán láttam még

2021. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Az olcsó sör tipikus proli ital, mert "megérdemlem".

Ok, egy sör soha nem lesz olyan drága, mint mondjuk egy whisky, de abban is van a legalja és vannak finom kézműves sörök, amit nem sarki talponállóban öntenek magukba az emberek.

2021. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Pár kézműves sört kostoltam, jó vacak volt. Mondjuk úgy hogy ihatatlan. Whisky is bukás.

Borbol ittam 150-200 eurós fajtákat sokat, sok félét, na azok között volt ami nem volt rossz. Jó, nem egyszer volt olyan hogy egy 2000 forintos bor jobb volt de volt közte olyan ami ennek arányában 3000 forintot is érhetett volna.

2021. jún. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#16 igazából ez lényegtelen a kérdés szempontjából, mert semmilyen fajta alkohol nem tesz férfiassá senkit.
2021. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Persze, a párom se szereti a sört, se a focit. (Én mindkettőt kedvelem. :D ) Soha nem volt ebből problémánk.
2021. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Meg szoktam főzni magamnak egészséges ételeket! Úristen!
2021. jún. 17. 11:43
 20/27 anonim ***** válasza:

Aztán hol táncolsz?Füzesabonyban?

🙂

Hülyét kapok a szgépes játékoktól.

Szárvágózni tudsz?

Hát vakolni?

Mondjuk a drága sör az jó férfias...

2021. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!