Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a véres tinédzser évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a véres tinédzser évek után 20-30 között se kellettem egyetlen nőnek se párkapcsolatra akkor hasonló rémálom várható a 30-40 közötti időszakra is?

Figyelt kérdés

Tinédzserként menekültek előlem a nők. Akkor azt hittem ez majd javul, mert felnövünk és számítani fog hogy amúgy milyen srác vagyok. Brutális volt megtapasztalni hogy huszonévesen is gyakorlatilag a kinézet determinálja hogy ölelget e egy nő esténként vagy magányosan matyizol.


A 20-30 közötti időszakot barátnő nélkül, minimális kalanddal (pár db) vészeltem át. (főleg öregebb nőkkel, volt hogy akkora volt a baj hogy összefeküdtem 20 évvel idősebb nővel is, csak legyen már egy kis intimitás)


Számíthatok valami javulásra esetleg 30-40 között, vagy marad ez a rémálom?


Könnyű okoskodni hogy törődj bele..hogy? Én is érzek. Én is vágyom valakire aki szeret. Vagy csak kipróbálni hogy milyen az. Mert iszonyatosan durva. de gyakorlatilag 0 párkapcsolati tapasztalatom van.


Ja és hozzátenném azt is hogy egyéb téren is összeomlott az életem, semmilyen iskolát nem sikerült elvégezni, alja segédmunkás vagyok.


Gyakorlatilag egy mellébeszélés az életem.


F/30


2021. jún. 24. 07:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Borsodchem? A vegyipar nem rossz, igazi férfias munka, ahol kicsit gatyába ràzódhatnál és sztem legalàbb 2x ennyit vinnél haza. A vegyiparban dolgozom és szerintem szerethető. Igaz, én Pest megyei vagyok. De a műszakozást meg az ipart megfizetik.
2021. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Borsodchem rohadt jól fizet!
2021. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Van egy két ismerősöm a borsodchemben is, rohadtul nem keresnek kétszer annyit ott se a sima betanított munkások, nem kell butaságokat írni.
2021. jún. 25. 08:20
 24/34 anonim ***** válasza:
23 Már bocs, de ha egyszer az vagy, mi a francra fel akarsz dupla annyit keresni?
2021. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
23: ő írogatta hogy dupla annyit fizetnek...holott ez nem igaz.
2021. jún. 25. 08:36
 26/34 anonim ***** válasza:
25 Azt írta, szerinte. De lehet azt hiszi most minimálbéren vagy, annak a dupláját nem annyira irreális megkeresni.
2021. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ilyen munkával elég irreális, Pesten is. A betanított munka ott se dupla órabéres ehhez képest.
2021. jún. 25. 08:52
 28/34 anonim ***** válasza:

Miskolc, joyson

12 órás laza gyártósori meló, minimum 190e.fizu alaphangon

A te végzettségeddel már quality kategóriába tartozol ami ott 230 nettó

Van lehetőség...

Csak lépni kell

A borsodchembe sem keresnek 200 alatt a veszélyességi pótlék miatt

Csak mondom...

2021. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
27 Ahol vegyianyagokkal kell foglalkozni, ott többet fizetnek, mert veszélyeztetettek a dolgozók. Nem adhatnak érte annyit, mint kartondobozok hajtogatásáért. Egyébként sok gyárban lehet 200 fölött keresni, csak nem a reggeles 8 órás műszakban.
2021. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Laza gyártósor 12 órán át? A 12 óra munka hogy lehet laza? Én 8 at alig bírok végigállni pedig itt sincs annyira megszakadás.


Az a gáz hogy Miskolc amúgy 50 kmre van. Ennyit nem ingáznék +20-30 ezer forint miatt.

2021. jún. 25. 09:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!