Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért viselkedik így és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedik így és miért nem hív randira?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 5 évvel fiatalabb nálam (26 vagyok) és ismerkedési fázisban vagyunk egy ideje, ennek ellenére pedig nem hívott még el egy tényleges randira.

Párszor már összefutottunk (a környéken lakik), jókat beszélgettünk, flörtöltünk, de ennyi.


Felmerült bennem, hogy csak szórakozik tekintve, hogy fiatal és jól néz ki vagy van barátnője. Utóbbinál kiderült, hogy nincsen, viszont ha csak a testi kapcsolat érdekelné akkor is lépnie kéne valamit :D


Nyilván az lenne a logikus, ha hagynám a fenébe, de a kíváncsiságom és az egóm nem engedi.


Személyesen egyébként kommunikatív és közvetlen volt ő is, mint én, bár nem maradtunk sosem órákat beszélgetni, mert csak futólag találkoztunk véletlen össze párszor hazafele.


Érdekelne a véleményetek pasi/csaj szemmel, hogy ez miért lehet?


Gondolom nem fél tőlem, mert van köztünk pár év..


Köszi előre is :)



2021. jún. 27. 19:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#6: Nem putris a lakásom és nem tudjuk egymásról hol lakunk, amit akárkivel nem is szándékozom megosztani ;)


#7: Eddig én is így gondoltam, hiába változtak az ismerkedés szabályai.

2021. jún. 27. 20:43
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
9, soha egy férfit sem hívtam randira. Mégis megőrültek értem a pasik, egymást próbálták túllicitálni értem. 13 éve élek boldog párkapcsolatban. Nagyon szarul éreztem volna magam, ha nekem kell egy férfiért megküzdenem. Sajnálom az ilyen nőket, de hát ti tudjátok.
2021. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Neud meg az elozo bnojet.


21 évesen az is lehet hogy még a 18 éves csajok szamitanak neki bnő esélyesnek.

2021. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*nézd
2021. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20%
21 éves srác még kisfiú, hagyd a francba. Keresgélj inkább a 30-as kategóriában, ott már érett pasik vannak.
2021. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan hívd el , károgókra még véletlenül se hallgass. :D
2021. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!