Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon vagy Instagramon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon vagy Instagramon visszaírtok, ha randizni hívnak?

Figyelt kérdés
Random idegen személy rád ír Facebookon vagy Instagramon és randizni hív. Hogyan reagálsz?
2021. júl. 4. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Gyakran megtörténik, de soha sem válaszolok
Gyakran megtörténik, válaszolok, ha szimpatikus az illető
Gyakran megtörténik, de udvariasan visszautasítom a közeledését
Nem igazán történt velem hasonló, de soha nem írnék vissza idegennek
Nem igazán történt velem hasonló, de ha szimpatikus lenne visszaírnék
Nem igazán történt velem hasonló, de udvariasan visszautasítanám a közeledését
Egyéb, leírom
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Gyanús lenne, hogy valaki szivat. 36F
2021. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokszor kaptam fenyegető, szidalmazó, könyörgő és kérdőre vonó reakciót az elutasításra (amit mindig normálisan és udvariasan tettem meg), így manapság elolvasás nélkül és válasz nélkül letiltom az illetőt.
2021. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mivel ha pl randiznánk stb, úgyis másokra is ráírkálna. Aki ennyire nyomulós, azzal nem szabad járni... Mert nem csak te kellesz neki..
2021. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Idegennek nem írok vissza.
2021. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk kezdjuk ott, hogy ertelmes embernek eleve privat a profilja, szoval max egy profilkep latszodik. ram parszor irtak csak emiatt, de azok mind nagyon gaz vallalhatatlan arcok voltak, valaszt sem erdemeltek. nem tudom elkepzelni, hogy normalis ferfi egyetlen kep alapjan ranyomul egy nore, de ha estelg szimpatikus lenne es nem a megszokott bena dumat nyomna, visszairnek neki szerintem.
2021. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vissza írnék, mert kíváncsi lennék milyen stílusban reagál, ha nem normális letiltom.

De mondjuk eddig exemen kívül senki nem akart velem random ismerkedni.

2021. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!