Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a hír járja, hogy a közössé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a hír járja, hogy a közösségi média / instagram / tinder / stb miatt a nők igényei elszálltak és csak a jobb fajta pasikkal hajlandóak bármit is csinálni, viszont sosem hallunk sztorikat azokról a férfiakról, akiknek tényleg bejött az élet emiatt?

Figyelt kérdés

Tehát egyre több nő kezd el össze vissza szexelni az internetről, de egyre több férfinak meg nem jut senki.


Akkor hol csapódik le az a sok numera?


2021. júl. 8. 16:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%
Hát, én év eleje óta tinderezek. Az biztos,hogy match se volt túl sok, randi is 1 volt. Pedig nem vagyok okádék, az életem normális, de valóban semmivel se tudok nagyon flexelni.
2021. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező nem ír teljesen hülyeséget, fejtsük le róla az incel réteget és azt ismerjük el, hogy a Tinder valóban torzítja a párkeresési viszonyokat. Mivel hatalmas a választék és a tinder mechanizmusa is arra erősít rá, hogy mindig van egy jobb, hát el is sajátítják ezt a mentalitást a felhasználók. Ha csak egy apró hiba is fellelhető a külsőben, megszólal a hang, hogy "na majd a következő" és jöhet egy elegáns jobbra swipe.
2021. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
26%

"Randiznál duci marissal a kisboltból, vagy te is csak az insta cicákra csorgatod a nyálad?"


Nem szeretem mikor valaki ennyire polarizáltan, szélsőségekben látja a világot...

Természetesen egy hatalmas köztes tér létezik eközött a két végletnek mondható példa között. Nem randiztam insta influencer 40 kilós, szilikonos lányokkal, azonban duci Marissal sem óhajtok. Exem dekoratív lány volt. A volt munkahelyemen két lánnyal is randiztam még ott dolgoztam és mondjuk úgy, hogy a férfi kollégák által legszebbnek titulált második és harmadik lányokról van szó. Bár jómagam nem szeretem ezt a rangsorolást.

Insta celeb kategóriánál viszont esélyem sincs. Szemmel látható ebből nem az következett eddig sem, hogy "duci Maris" maradt:)

2021. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

ja ha már a kisbolt alkalmazottairól beszélünk


tegyük fel hogy Maris a kisboltban dolgozik, Zoltán pedig pályamunkás a BKVnál.


mondjuk azt hogy ők egy kategoriába esnek.


Mégis Mariska azt gondolja hogy neki derogálja egy pályamunkás és neki JOBB kell.


Magyarországon volt valami kutatás (inforádion hallottam) és azt HOZTÁK ki belőle, hogy a legtöbb "szingli" az "alja" munkát végző férfiak közül kerül ki.

2021. júl. 8. 21:35
 15/32 A kérdező kommentje:

ja és mondok viccesebbet.


egyszer egy szórakozóhelyen megismertem egy nőt, aki 38 éves volt és az egyik drogériában dolgozott már 10 éve. Egyedül élt a kutyájával.


Sose volt házas, se gyerek se semmi.


ÖSszejártunk egy pár hónapig, és nekem azt mondta, hogy még 3 másik fiúval is szokott találkozgatni.


Szóval még egy ilyen sikerességű és átlagos kinézetű nő is simán tud 4 férfival fenntartani kapcsolatot.


Ha himnemüként 4 nővel jársz össze, akkor már istenkirály vagy.


Én csak 3 ig jutottam.

2021. júl. 8. 21:37
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem küldöd át azt a tucat tanulmányt? Még mindig kíváncsian várom. Arra alapozni, hogy egyszer hallottál valamit a rádióban nem a legmegalapozottabb forrás. De ha tudsz mutatni néhány valós (mint a korábban említett kritériumoknak megfelelő) felmérést, kutatást, az már valami. De ez így csak a levegőbe beszélés. Lehet hogy vannak ilyen esetek, de ennyire általánosítani elég merész.
2021. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
2021. júl. 8. 21:43
 18/32 A kérdező kommentje:

de most te komolyan ezzel akarsz "megfogni"?


ettől valami kifinomultabb vitastratégiát kellene felvenni, mert ez nagyon basic.


ha olyan könnyü lenne csajozni, akkor elég lenne csak odamenjek egy sziával, és menne a dolog, mint a jópasiknak

2021. júl. 8. 21:47
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, elolvastad a linket cikket? Nincs túl sok, köze a feltett kérdésedhez.

Másrészt lehet azért nem jut neked nő, mert te is magadhoz képest magasabb szintről akarsz válogatni.

2021. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy 96-os cikket linkeltél. Hol volt 1996-ban a Tinder, és úgy általában a közösségi média? Csak kérdezem. Vagy akkor miről beszélsz?
2021. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!