Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a hír járja, hogy a közössé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a hír járja, hogy a közösségi média / instagram / tinder / stb miatt a nők igényei elszálltak és csak a jobb fajta pasikkal hajlandóak bármit is csinálni, viszont sosem hallunk sztorikat azokról a férfiakról, akiknek tényleg bejött az élet emiatt?

Figyelt kérdés

Tehát egyre több nő kezd el össze vissza szexelni az internetről, de egyre több férfinak meg nem jut senki.


Akkor hol csapódik le az a sok numera?


2021. júl. 8. 16:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a reddit meg a Tinder. Ha abból akarsz levonni örökérvényű következtetéseket, és nyíltan elmondani, hogy a kutatások nem érdekelnek (amiket szakértők csinálnak a témában), akkor lehet el kéne gondolkodni, hogy nem-e te ülsz fordítva a lovon.
2021. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

1. Kerdezo: “nem akartam egy tucat tanulmányt és kutatást belinkelni”

2. Valaszolok kerik azt a tucatnyi tanulamanyt.

3. Kerdezo belinkel egy 1996-os tanulmanyt teljesen masrol.

4. Valaszolok megkerdezik, hogy de hat hol vannak a tanulmanyok, amik errol szolnak.

5. Kerdezo: “ engem nem érdekelnek a kutatások, én látom ami történik, eléggé magától értetődő.”


Az a vicces, hogy egy nem valos tenyt probalsz bizonygatni, majd amikor a hazugsagodra felhivjak a figyelmet, meg akkor sincs gerinc benned, hogy beismerd.


Segithetek, hogy miert nem jut neked no?

Mert kifogasokat keresel, hazudsz, gerinced sincs.

Valoban elszalltak a nok igenyei, hogy ilyenektol nem akarnak semmit. :)


(Meg mielott megint leirnad, hogy a nok tamadjak a ferfiakat, en ferfi vagyok, es nem a tobbi ferfit tamadom, csupan az ilyen gyerekes kisfiukat.)

2021. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!