Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin az anyagi helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin az anyagi helyzetemről faggatózik?

Figyelt kérdés
Volt egy randim tegnap. Az egy dolog hogy képen jobban nézett ki a srác mint élőben, de úgy éreztem magam mint valami kihallgatáson. Megkérdezte kivel élek. Elmondtam hogy még a szüleimmel (28 éves vagyok), lakásra gyűjtök amit jövőre tudok megvenni magamnak. Utána hogy mennyibe fog kerülni a lakás, mennyit keresek nettoban, mekkorára lesz pénzem, mennyi önrészt teszek bele, mennyi hitelt akarok felvenni hozzá stb. Nagyon felidegesített ezekkel a kérdésekkel, szerintem első randin semmi köze hozzá. Szerintetek miért csinálta?
2021. júl. 12. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Be akar koltozni, de gondolom azert vannak igenyei. Kulvarosi garzonba mondjuk nem hiszem, h menne 😆

A fizu meg valszeg azert fontos, mert ha nem muszaj, nem nagyon dolgozna

2021. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekli. Anyagilag megérős kanca vagy-e, vagy rád fizetne. Szomorú és gáz, de vannak ilyenek.
2021. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem már befürdött párszor korábban anyagilag függő vagy pénzügyileg buta csajokkal. És lehet neki ez fontos mérce, így az első alkalommal kiszűri, hogy erről hogy vélekedsz.

Ismerősöm is kapott ilyen kérdéseket, ő örült neki, mert így két anyagilag önálló, egymást nem kihasznaló partnerként kezdték az ismerkedést. Azóta házasok és közös vállalkozásuk is van, szóval tényleg nem elveszettek. De nem is rolex óra, merci kategória, csak hogy ertsd hogy nem a penzszórás a fontos

2021. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem biztos, hogy azért tette fel ezeket a kérdéseket, mert rajtad akar élősködni, lehet, hogy kíváncsi típus vagy nem volt téma és ebbe kapaszkodott, hogy legyen miről beszélnetek. Azért itt sokat számít, hogy milyen stílusban kérdezte mindezt, neked kell érezned, hogy csupán érdekelte vagy túl tolakodó volt.
2021. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3 azért első randin nagy pofátlanság megkérdezni, hogy mennyit keres és azt is, hogy mennyibe fog kerülni a lakás. Az ilyen ember nem ismeri az illemet és/vagy rohadtul anyagias.


Én biztosan nem találkoznék vele többet, nagyon nem szimpatikus. Nem azért, mert bármi szégyellnivalóm lenne, nekem is van ingatlanom és jól is keresek, de egy vadidegen ne turkáljon a pénztárcámban. És sokat elárulnak egy emberről ezek a kérdései. Nekem múltkor olyan randin volt, ahol a csávó végig csak ilyen külsőt érintő dolgokat kérdezgetett, milyen gyakran festetem a hajamat, iszok-e elég vizet, nehogy ráncos legyek(wtf), szülés után ugye megcsináltatom majd a mellemet, nehogy lógjon? Akik ilyen idióta dolgokat kérdezgetnek első randin, attól később mire számíts...felszínes emberek.

2021. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten idegesített ahogy kérdezte. És nem is illik első randin ezzel indítani szerintem.
2021. júl. 12. 12:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ennyire zavart, akkor viszont nem értem a kérdést, hiszen döntöttél.
2021. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha egy nő kérdez ilyeneket akkor aranyásó, pénzéhes stb. Ha egy pasi akkor meg "jaj tuti csak meg akar győződni róla, hogy nem vagy elveszett"

Nemtől függetlenül tapintatlan dolog így viselkedni.

2021. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Első randin ilyeneket nem lehet kérdezni. Az, hogy kivel élsz, az oké, de a többi részletes faggatózás már nem.


Tippjeim

- hozzád akar költözni, nincs egy fillére sem

- van pénze, de állandóan bele fog szólni a te pénzügyeidbe

- valami banki hitelügynök így szerez ügyfelekt.

2021. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Jaja, ha fordított felállás lenne, már elküldték volna melegebb éghajlatra aranyásásért. Ez ugyanaz, csak pasi csinálja, manapság egyre több az ilyen férfiatlan pióca.

2021. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!