Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha néha már meg is érint de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha már meg is érint de bátortalanul egy kicsit az már jó előjel?

Figyelt kérdés
Férfiak! Szoktatok olyan nővel társalgást kezdeményezni és alkalom adtán meg érinteni, ha nem akartok semmit tőle?
2017. nov. 4. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon félènk, vagy csak vèletlenűl érint meg! Következőnek ha megérint èreztesd vele, hogy jelent valamit az èrìntèse!
2017. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok mazochista, ezért nem szoktam olyan nők társaságát és érintését keresni, akik nem szimpatikusak :)
2017. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megérint, az már eleve jó jel, és ha még ráadásul bátortalanul is, az még inkább, mert ez azt jelenti, hogy leblokkolja a közelséged, "kész van" tőled, valószínűleg még a keze is remeg közben, tiszta ideg lehet, de pozitív értelemben.
2017. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az #3-nak igaza van, valószínű nem csak "simán" tetszel neki hanem nagyon is oda van érted valószínű beléd van zúgva. Én tök könnyen beszélgetek lányokkal de ha belezúgtam valakibe akkor totál leblokkolok és nehéz összeszednem magam. Sokan erre legyintenek, hogy ő is csak egy ember ne "emeld magad fölé" meg ilyen hülyeségek de az igazság az, hogyha szerencséd van akkor azután szeretsz bele az illetőbe miután a párod lett, de ha nem akkor már odavagy érte úgy, hogy még nem vagytok egy pár, ez a szívás :)
2017. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!