Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztétek már úgy, hogy amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy amíg egyetemre jártok addig nem tudna kiteljesedni egy kapcsolat és ezért nem ismerkedtetek 3-4 évig?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem, a hülyeség netovábbja lenne. Ilyenkor kell ismerkedni, akár kalandozni! Ez nagyon nem a kiteljesedett, sőt megállapodott kapcsolatok ideje.
2021. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha valaki nem kalandozó beállítottságú?
2021. júl. 24. 00:31
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Na és, akkor keressen stabil párkapcsolatot. Ez egyetemista korban bőven nem holtodig/holtomiglant jelent.
2021. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Semmi garancia nincs rá, hogy egyetem után megtalálod a társadat.

Ez nem ilyen egyszerű dolog ám! Soha, egyetlen lehetőséget sem szabad kihagyni arra, hogy ismerkedj, mert hosszú évekig tart, mire megtalálod azt, akit keresel és kár lenne egy papír miatt elcseszni és soha meg nem ismerni. A suli nem fontos ennyire.

2021. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem vagyok egyetemista, soha nem is voltam az. De a többieknek igazuk van. Arról nem is beszélve, hogy sok értékes tapasztalattól, jobbik esetben sok szép élménytől fosztod meg magad, ha nem ismerkedsz - amik később bepótolhatatlanok. :))) Minden tapasztalattal több vagy. Honnan tudod milyen lenne számodra az ideális pár, ha nincsen viszonyítási alapod? :)))
2021. júl. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én alapból nem ismerkedtem így soha, hogy na akkor most párt keresek, vagy na akkor most szüneteltetem évekre.

Egyébként nekem még az egyetem előtt kezdődött a kapcsolatom és az egyetem alatt is végig stabil volt.

2021. júl. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egyetem elején ismertem meg a férjemet. Emiatt nem ismerkedtem, de soha nem éreztem úgy, hogy az egyetem gátolná a kapcsolatunk fejlődését.
2021. júl. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nem. ez csak ocska kifogas. rengeteg ismerosomnek lett komoly kapcsolata egyetem alatt. nem is ertem, mi lenne az akadaly, ami miatt nem tudna kiteljesedni?

plusz ez az ‘ismerkedes’ nem ilyen elore eltervezett direkt dolog a normalis embereknel, jobb esetben spontan talalkozol valakivel, es elkezdenek alakulni a dolgok, nem ugy vagsz bele, hogy ragasztasz a fejedre egy cetlit, hogy ‘ismerkednek’. szoval nem olyan, amit le lehetne allitani, ha talalkozol egy olyannal, ugyis tortennek maguktol a dolgok.

2021. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bszdmg, később mivel lesz jobb? Amikor dolgozni kell napi 8 óra plusz ebédszünetnyi időt? Meg ugye nem árt önállósodni, ami megint csak idő-energia-pénz ráfordítást igényel.

Ez a leghülyébb kifogások egyike, hogy egyetem mellett nincs rá kapacitásod!

2021. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha csaj vagy, akkor egyetemi éveid alatt MUSZÁJ ismerkedni, mert később már nem kellesz senkinek. Ha pasi vagy, akkor meg feleslegesen erőlködsz, mert amíg nincs pénzed addig láthatatlan vagy a nők számára. Kivéve persze, ha a családod kifizeti neked. Akkor előtted a világ...:DDDDD
2021. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!