Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél órával a találka előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órával a találka előtt a srác lemondta a randit. Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ez lett volna a 4. randink, kb. két hete ismerem. Sokat dolgozik, közbejött valami a munkával, amin muszáj volt ott lennie. Persze, mindenkinek közbejöhet valami fontos. De eddig mindegyik randiról késett, pedig szerintem nem illik senkit megváratni, én mindig óramű pontos voltam, egyik alkalommal kb. fél órát ácsorogtam a napon...

2021. aug. 4. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Tiltás, törlés. Szemmel láthatóan nem fér bele az életbe egy kapcsolat.
2021. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigiek alapján, amit leírtál, nem nagyon fontos neki ez az egész. Ha együtt vagytok, hogy érzed rajta? Persze közbe jöhet valami, de hogy mindig késik is, nem 5 percet..... Vedd elő a koronád végre. 🙂
2021. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

"egyik alkalommal kb. fél órát ácsorogtam a napon..."


Jó nagy marha vagy, már ne is haragudj. Én már ennél a pontnál hagytam volna a francba a dolgot. (Negyed óránál többet SOHA, SENKIRE nem várok, elvből.)

2021. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Furának mondanám a dolgot. Randin áktalában nem szokás késni. Az meg, hogy 3 randiról elkésik aztán a negyediket lemondja kicsit olyan mintha nem tudná beosztani magának az idejét. Már ha tényleg erről van szó. Nem beszéltél vele még erről? Vagy max a beszélgetéseitek alkalmával szóba kerülne, hogy kit mi idegesít akkor nyugodtan odamondhatod, hogy téged a késés nagyon tud zavarni. Ha van egy kis esze akkor egyből venni fogja a lapot. Amúgy ez a kések a randiról max ilyen tiniknél szokott divat lenni akik azt hiszik minnél jobban megváratod a másikat annál királyabb vagy.
2021. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2021. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha azonnal próbál egy másik időpontot keresi helyette akkor nem akadnék fenn rajta. ha mindig késik és ez Téged idegesít akkor búcsúzz el és keress olyat aki pontosabb, mert a késők nem szoktak megváltozni.

Mellékesen közlöm, hogy ha összeszámolnám hány barátnőm volt idáig pontos életemben akkor a 2 kezem sem lenne elég, a nőknél valahogy elnézzük ezt, mert hát 3 öltöznek át mielőtt elindulnak és a sminkelés és sorolhatnám. Mondjuk egyszer jártam egy rezidens csajszival aki kerek perec megérkezett a randira orvosi cuccban mondván nem volt ideje átöltözni és csak fél órára tudod kiszökni. Imádtam azt a nőt, sajnos nem tartott sokáig a kapcsolat.

44F

2021. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

rosszul fogalmaztam, 1 kezemen meg tudom számolni aki pontos volt, a késősök sokkal többen voltak. Engem ez speciel nem zavart soha..... :)

44F

2021. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen mindegy mi miatt kesik, en a programjaimat mindig "szentnek" tartom. A szinhazba is igy fogtok jarni? Ezert sem kesek el sehonnan. Ha randira mennek, akkor vagy olyan idopontot javasolnek, ami boven belefer, vagy ugy otthagynam a munkat, mint a sicc. Meg fogja varni a munka, ott lesz holnap hianytalanul. A kutya sem fogja megcsinalni helyette. Viszont a prioritast mar meg is adta a kapcsolatnak, latszik, hogy az elso helyre soha nem fog felerni. Ez gaz, sokan nem is turnek. Te miert turod?
2021. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát írta, hogy nagyon szeretett volna velem találkozni és eddig mindegyik randi jól sikerült, 4-5 órán át beszélgettünk, úgy voltam vele ezt meg tudom bocsátani. De most már tényleg meg mondom neki kerek perec ha legközelebb késik akkor ennyi.
2021. aug. 4. 17:57
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyébként én 22, ő 27 éves.
2021. aug. 4. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!