Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél órával a találka előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órával a találka előtt a srác lemondta a randit. Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ez lett volna a 4. randink, kb. két hete ismerem. Sokat dolgozik, közbejött valami a munkával, amin muszáj volt ott lennie. Persze, mindenkinek közbejöhet valami fontos. De eddig mindegyik randiról késett, pedig szerintem nem illik senkit megváratni, én mindig óramű pontos voltam, egyik alkalommal kb. fél órát ácsorogtam a napon...

2021. aug. 4. 17:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Másik lány 4.randira 110.000 ért vett ruhát...4ik randi ilyen vízválasztó??
2021. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

"8"reagálva

Nem tudom te mit dolgozol de nem sok fingod van az életről és a csapatmunkáról az biztos. Ha a magad ura vagy akkor így működhet az élet ahogy leírtad, de ha 10 másik emberrel közösen dolgozol ráadásul terepen ahol változhatnak a körülmények(pl időjárás) akkor nem akkor hagyod abba a munkát amikor neked tetszik hanem amikor végeztetek közösen a munkával.

Brutálisan egoista a hozzáállásod, szerencsére azért nem mindenki ilyen mentalitású!!! :)

2021. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gáz, hogy eddig minden randiról késett.
2021. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
12es nem 8as vagyok de ha dolgom van megoldom hogy oda érjek.
2021. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
12-es. Akkor visszakerdezek, mennyit er az a munka, ami a maganeletem rovasara megy? Szamomra egyik munka sem er ennyit. Vagy innentol kezdve csak esoben vagy hajlando a csajoddal foglalkozni? Nyilvan igy is lehet, ha elore megallapodtok ebben, de itt pont a forditottja tortent. Megallapodtak valamiben, aztan kisutott a nap, hocivissza. Vicc.
2021. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2021. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kukaaa
2021. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Semmit, lemondja, írnám neki, hogy oké :), és ennyi. Innentől kezdve az ő kezében van, hogy átrakja-e/bepótolja-e vagy nem. Én biztos nem kezdeményeznék találkát de beszélgetést sem.
2021. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem illik senkit megváratni"

Ha 15 perc is megvolt, akkor egyből kuka...

2021. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja, hogy ilyen nagyonnagyonfontos munkája van, miért nem úgy időzíti a randikat, hogy oda is érjen? Csak van olyan nap, vagy olyan napszak, amikor nem dolgozik. (A kérdés költői.)


Azt pedig, hogy fél órát várat a tűző napon, inkább nem is méltatom, és ilyenkor nyugodtan tegyél annyit magadért, hogy elmész. Ha igazán akarná, ő is sokkal többet tenne érte, és nem sok jót jósolok egy olyan kapcsolatnak, ami ilyen nyögvenyelősen indul.

2021. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!