Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznatok 10 ével idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznatok 10 ével idősebb nővel akor is ha még eddig csak fiatalabb lányokal volt komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

25 éves apuka vagyok van egy pár éves gyermekem


Eddig szinte csak fiatalabbakal volt dolgom de már kinottem a 18 alatti, körüli lányokat

(csak 2 volt de sokáig, köztük anyuci is ) mielőtt szidnatok O hagyott ott 😀



Már inkább stabilitásra vágyom gyermekemnek is ez tenne jót


Amúgy meg valahogy most olyan könnyű ismerkednem ezzel a 30 koruli korosztályal annyi ilyen magányos nő van többel is beszélgetek.

Most játszok a gondolattal milyen lenne.

talira elmegyek remélem nem leszek atol zavarban hogy most nem én vagyok az idősebb. De nehéz lesz megszokni fordított felállás

De valami másra vágyom az életben már.



2021. aug. 18. 07:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10 # Jo de nekem már van gyerekem szóval ilyen szempontból ez jó mert ha már nemtud vagy nem akar szülni az se probléma
2021. aug. 18. 14:30
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"akor nem itt kell "írj nekem" kuncsorognod látatlanban, fogalmad sincs milyen pasinak, hogy írjon már neked :P "



Mivel neki is gyereke van, igy igen. Lehuppant az SMV :)



37F incel

2021. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én nem érzem kuncsorgásnak, szóltam, hogy írhat nekem, ha van kedve. Jó embernek tűnik és van egy közös érdeklődésünk, továbbá hasonló életkörülményünk és nem is 35 feletti. Tudod meddig kell "kukázni", hogy valakiről ezt társkeresőn vagy akár élőben meg tudjam mondani?


Ha valaki szimpatikus, szoktam hagyni lehetőséget, hogy írhasson. Aztán dönt, hogy akar e. Olyan ez, mintha rámosolyognál valakire élőben, jelzed, hogy szimpatikus, aztán hagyod dönteni, hogy akar e lépni.

2021. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egészségedre, 13-as:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ugyanaz a kérdező.

2021. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.. bár nem értettünk egyet pár dologban, de ennyire azért csak nem beteg.
2021. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ő maga írja, hogy ugyanaz.
2021. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Látom O azt írta de csak kavarja a ka.it csak nemtudom minnek.


Beteg az ürge. Nem én vagyok!

2021. aug. 19. 05:49
 18/19 anonim ***** válasza:

A másik kérdésnél írod, hogy ezt is te írtad ki.


Amúgy ugyanaz a rémes íráskép...

2021. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem én írtam azt ennyire nem vagyok beteg de látom O ezt írta

Csak O is 25 ennyi a hasonlóság


Na mindegy. hidj amit szeretnél

2021. aug. 19. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!