Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők mit értenek az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit értenek az alatt, hogy többségük a rossz fiúkat kedveli?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az érdekelne igazából, hogy akikkel a barátaim és én ismerkedem, miért a rossz fiúkat részesítik előnyben?

Nálatok mit akar a rosszfiú? Milyen tulajdonságai vannak leginkább külsőleg és belsőleg?


Elsősorban a 30-50 év közötti nők véleménye érdekelne.


Köszönöm!


32/F



2021. aug. 29. 13:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Hölgy társaim fentebb már értelmesen kifejtették, csak ezeket tudom ismételni. Nekem sosem tetszettek a "rosszfiúk", sőt kimondottan csak a kedves, kicsit esetleg félénk, mindenképpen értelmes, okos fiúk hoznak lázba.


Az ilyen "incel" féle rinyagépek, a bunkók, a nőgyűlölők, a nagyképű, nagyhangú, primitív fajankók rettenetesen taszítóak.

2021. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Az a rossz fiú, ami a nőknek bejön nem egy lepukkant drogdíler, aki veri őket, mint ahogy sok pasi gondolja.

Hanem a rosszfiú valójában a magabiztos, kicsit akár arrogáns, megnyerő és humoros pasi, aki érdekes és kalandos, kicsit kirángatja őket a megszokott életből, izgalmat hoz az életükbe. Egyszóval akiről ordít a big dick energy.

Na most az ilyen amúgy nagyon jó kalandnak, de szerintem a legtöbb nő nem feltétlen ilyennel akar hosszú távú kapcsolatot.

2021. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
#12 például számomra is ez már taszító. Eleve az arroganciát nem nagyon tolerálom. De vannak nők, akiknek ez bejön, bár szerintem főleg a kamaszlányoknak.
2021. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
Nőként mondom, azt jelenti, hogy az ilyen nőknek nincs önbecsülése. Hanyagold őket, komolyan.
2021. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem, a gyermekem természetesen a jófiú férjemtől van.


Miért akarnék teherbe esni egy rosszfiútól? Azok nem arra valók.

2021. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

#12:


"Hanem a rosszfiú valójában a magabiztos, kicsit akár arrogáns, megnyerő és humoros pasi, aki érdekes és kalandos, kicsit kirángatja őket a megszokott életből, izgalmat hoz az életükbe. Egyszóval akiről ordít a big dick energy."


Ez tisztára úgy hangzik, mintha az olyan pasi, akiben van képzelőerő és tettrekészség, szükségszerűen valamilyen szinten csakis arrogáns lehet. Na most, szerintem az első kettőnek ezzel az utóbbival való összekapcsolása egyszerűen gondolkodásbeli hiba, ami, mint ahogy arra a #13-as is éleslátóan rámutatott, annak a jele, hogy az erre bukó nő érzelmi fejlődését tekintve megrekedt a tini szinten.

2021. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
az igazi rossz fiú nem az aki bunkon viselkedik, vagy játsza a menő gyereket közben meg csúnyán néznek rá vagy kap egy csicska pofont és sírva fakad, ha nem akinek volt több rendőrségi ügye , tud boxolni .
2021. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Nem tudom, miért akadtok fent az arrogáns kifejezésen, eleve feltételes módban írtam és elve mérsékelten, nem tudom mit triggerel ez itt mindenkit, nekem amúgy meg kifejezetten bejön, ha valaki kicsit arrogáns.
2021. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18: magyarul ez a te egyéni, különbejáratú preferenciád. Akkor viszont nem ártott volna odaírni, hogy "szerintem".
2021. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Ukrán maffiózókat.
2021. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!