Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők mit értenek az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit értenek az alatt, hogy többségük a rossz fiúkat kedveli?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az érdekelne igazából, hogy akikkel a barátaim és én ismerkedem, miért a rossz fiúkat részesítik előnyben?

Nálatok mit akar a rosszfiú? Milyen tulajdonságai vannak leginkább külsőleg és belsőleg?


Elsősorban a 30-50 év közötti nők véleménye érdekelne.


Köszönöm!


32/F



2021. aug. 29. 13:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Benne van a szóban a fiú, tehát nem férfi. Elsősorban tini lányok kifejezése. Ha a srác nem hordja a kötelező iskolaköpenyt, akkor ő már rosszfiú, mert képes rosszalkodni.

A nem unalmas, kockáztatni merő szinonímája.

Később is ezt jelenti, csak másban jelenik meg én nem hasznáják már annyira ezt a kifejezést. Határozottságot, magabiztosságot jelent, amihez valóban párosulhat bunkóság, de értelmes férfi (és nő) különbséget tud tenni a kettő között.

2021. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

5-ös

Személyesen hallottam nők szájából, felnőtt 30 felettiek, hogy a nők a rosszfiúkat szeretik. Akkor is, ha ennek az az ára, hogy rosszul alakul az életük. Erre mit lépsz?

2021. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!