Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől függ, hogy megvan-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy megvan-e a kémia két ember közt vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves vagyok, lassan 1,5 éve szingli, egy 4 éves kapcsolat után. Ez idő alatt voltam nem egy randin, és az a tapasztalatom, hogy a legtöbb randipartnerem még ha nagyon kedves is, és mindenben egyetértünk, vagy épp kifejezetten jó vitapartner, akkor sem tudom elképzelni magam velük hosszútávon. Volt akivel randiztunk pár hétig, de nem éreztem azt a kis szikrát amit kellene, így udvariasan lemondtam a folytatást. Na meg volt nem egy olyan randim ami iszonyatosan lapos volt és unalmas, emiatt nem lett belőle semmi.

Összesen három ember esetében éreztem azt, hogy az illetővel megvan az a bizonyos kémia, az a nagyon erős "akarom" érzés irányába. És elkezdtem azon gondolkodni, hogy vajon mi alapján lehet az, hogy valaki kiváltja ezt az érzést, míg más egyáltalán nem mozgat meg a nagyon erős szimpátián túl? Volt akivel hetekig randiztunk, és akkor sem éreztem azt, hogy nekem ez menne, míg akivel megvolt a kémia, a randi kb 20. percében azt éreztem, hogy nagyon szeretném ha lenne folytatása ennek.



2021. szept. 4. 18:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem vizualitás alapon működik. Van olyan pasi, akiért oda vagyunk egymásért (megvan az oka miért nem lesz több) viszont arcra nem egy főnyeremény. Olyat is ismerek, aki nagyon jól néz ki, tényleg szinte pontosan az esetem, de mégsem tudnék vele pl lefeküdni, mert nincs a részemről kémia
2021. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
#10 ez az egyik nagy területe, hogy melyik jegy illik melyikhez. Jobb helyeken ez ki van dolgozva részletesen.
2021. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért illesz valakihez, mert olyan jegyű. Néha a legnagyobb ellenséged lehet ugyanolyan csillagjegyű, mint életed szerelme. Ostobaság az egész. Csak az adott személyen múlik minden.
2021. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Igazából az asztrológia ma már megbukott, erről van egy nagyon jó Expalined rész is, (netflix) ajánlom figyelmedbe.

Illetve ha erre alapoznek, akkor nagyon nem passzolnak mert én szűz jegyű vagyok ő pedig nyilas. :)

Aki pedig az életkorral dobalozik, szívesen veszem ha leírod, hogy mire alapozod a véleményed így ismeretlenül. :)

2021. szept. 4. 20:34
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Tessék ezt nézzétek meg itt pl ki lehet választani melyik jegy melyikkel. És akkor kiírja.

[link]


De ha tudtok valami hasonló tudományos oldalt ami többet tud, hajrá, muti...

2021. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
#15 Megnéztem. A volt férjem bak, de kifolyt a kezei közül a pénz és a bak horoszkópból kb 2-3 vonás igaz rá, a többi nem. Én, a bika állítólag a luxusra költök, de ha én nem lennék, a gyerekemnek a mai napig nem lenne mit ennie. De a kedvencem a családcentrikus rák. Három rákot ismerek, az egyik alkoholista aki szerintem már meg is bánta, hogy családja lett, a másik folyamatosan csalja a feleségét mindenkivel IS, a gyerekét nem szereti, mert nem olyan, amilyennek elképzelte és minden csak róla szól. A harmadik véletlenül normális, de ott sem látok nagy családcentrikusságot. Nem a csillagok állása határozza meg, hogy milyen emberek vagyunk, a testi vonzalmat meg főleg nem. Van olyan bika horoszkópú ember, akit imádok és vonzódtam hozzá mindig is, van aki meg taszít.
2021. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy túl sok tudományosság húzódik ezek mögött, pláne a napi meg egyéb horoszkópok mögött. Írtam fentebb egy dokumentumfilmet ami ezt a témát dolgozza fel, tényleg érdemes megnezni mert sok hiányosságara rávilágít a horoszkópoknak.
2021. szept. 4. 20:54
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Jó könnyű ez fikázni, de akkor mutassatok jobbat más irányból. Nem hiszem, hogy menni fog.
2021. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

De nem fikazta senki. Csak egy ésszerű kritikát próbált itt megfogalmazni a másik válaszoló és én is.

Én magam is szoktam olvasni a horoszkópokat, de nem mentén rendeztem be az egész életem és az összes kapcsolatom, mert az már nem feltétlen lenne előnyömre.

Ismerek olyat aki mindent a horoszkópok és aszcendensk mentén akart megvalósítani, nem hiszem hogy túl egészséges az összes emberi kapcsolatra kivetiteni ezt. Mert ez egy baromi régi nézet, de ismétlem magam nézd meg a dokumentumfilmet amit ajánlottam, ahol nálam okosabb emberek fejtik ki miért elavult tudomany az asztrológia.

2021. szept. 4. 21:03
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

#18 Azért mert "nincs jobb" az még ezt a hülyeséget nem teszi igazzá. A lelki dolgokra, mint a vonzalom sokszor nincs tudományos magyarázat. Nincs magyarázata, miért az a kedvenc filmed vagy zenéd, ami. Ugyanígy nincs magyarázata miért tetszik valakinek az illata, hangja, mozdulatai jobban, mint a másik emberé.

Nekem például bejönnek az izraeliek és egyes ázsiaiak is szexuálisan. (Nyilván nem mind, de néhány igen). Fekete, cigány, indiai vagy arab sosem jött be. Sosem tudnék ezekhez a népcsoportokhoz vonzódni. Van viszont ismerősöm akinek bejönnek a feketék, neki viszont az ázsiaiak egyáltalán nem. És olyat is ismerek, akinek csak fehér bőrű európai jön be. Itt a lélek és az intellektus egyértelműen befolyásolja a vonzalmat.

2021. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!