Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dőlt már be valaki ilyennek?:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dőlt már be valaki ilyennek?:

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy csajjal láttam róla két képet meg beszéltünk viberen elég szép nő azt mondta ő eljönne hozzá,na nekem ez kicsit hihetetlen :) Szóval azt mondta el jönne hozzám csak még nem kapott fizetést így nem tud tankolni de ha utalok neki 15EFt-ot akkor megtankol és eljön ismerős itt mifelénk is azt mondta.Aztán kiszámoltam neki,hogy mennyi lenne az útiköltség de azt mondta csak azért annyi mert bmw-je meg útdíjat kell fizetni meg ilyesmi de szerintem az útvonalon nincs is útdíj :)

Kicsit hasonlít ez nekem a régi töltsd fel a kártyámat és felhívlak meg ilyesmi dologhoz,oké beszéltem vele láttam képet róla de messziről jött ember azt mond amit akar.És az is fura,hogy mikor azt mondtam nem utalok nem azt mondta oké akkor szia,hanem mindenáron győzködne meg,hogy én biztos nem akarok vele találkozni meg ilyenek.



2021. szept. 5. 21:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

4/


Tanultam már ilyen átverésből bár az csak egy olcsó laptop volt de akkor is :)

2021. szept. 5. 21:47
 12/22 anonim ***** válasza:
9%

Aki nem kockáztat nem is nyer.

Én is utaltam ázsia nőnek repjegyre pénzt, de aztán nem engedték át a határon. Van ez igy, próba szerencse.

2021. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12/


De remélem ezt te sem hiszed el? :)

2021. szept. 5. 21:50
 14/22 anonim ***** válasza:
14%

Hát lehet a szülei nem engedték el, vagy kellett volna valamilyen beleegyező nyilatkozat.


De én hát ha meg se próbálom....

Egyszer egy nigériai herceg keresett meg emailben, ő kérte, hogy utaljak neki 500 dollárt, hogy a vagyonát át tudja utalni egy svájci számlára, és onnan utána a 10szeresét odaadja, csak sajnos nem volt annyi pénzem, ugyhogy buktam a dolgot:(

2021. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14/


Ne haragudj te most viccel vagy tényleg ennyire sügér vagy? :D Ilyenek engem is megkerestek amerikai katona nő,orosz nő,afrikai hercegnő vagyon kimentés,meg sorolhatnám de mind hatalmas kamu ha amit írsz komolyan gondolod inkább örülj,hogy akkor nem volt pénzed :)

2021. szept. 5. 21:57
 16/22 A kérdező kommentje:
Azt mondja a mazda a képen a lakótársáé,ja miért más kocsiját rakja ki :)
2021. szept. 5. 22:08
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Volt ilyen magyar lány. Neki vonatjegyre kellett. Persze oda-vissza intercity. :)


2. Volt olyan, akinek semmi nem volt jó. Valahol az ország szélén élt (talán Sopron) és az sem volt jó neki, ha elmegyek hozzá, mert az exe meglátna. Az sem volt jó neki, ha félúton találkozuk. Tehát csak ez volt jó neki, ha fizetem az utat Bp-re. :)


3. Volt egy olyan lány, aki rámírt. Angolul. Hozzáteszem, a fényképeken egy gyönyörű nő volt. Pár levélváltás után kiderült, hogy Szentpéterváron lakik és persze ő szívesen jönne, de kell egy kis pénz. Volt valami fura dumája az útlevelével kapcsolatban. Talán útlevélre kellett a pénz, aztán közölte, hogy útlevel és repülőjegyre kell a pénz. Még küldött képet is az útleveléről, ami valamiért fura volt. Lehetett látni, hogy túl van öltözve... aztán eesett, hogy ez az egyik elküldött képéből van kivágva és így már feltűnt, hogy bénán volt photoshoppolva az útlevél.

Innentől kezdve már én szórakoztam vele. Mondtam, hogy küldöm a pénzt, de valamiért sosem volt rá időm. Aztán kitaláltam, hogy inkább én megyek ki hozzá. Angolozásra jó volt. A végén megírtam, hogy már tudom egy ideje, hogy csaló.

2021. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is ugy nez ki csak valaki kepet hasznaljak a pasijaval vagy a ferjevel vagy az élettársával es igy huznak le embereket. Szerintem biztos hogy fake ember. Csak telefonon beszéltél vele. Ilyenkor egybol videochatelni kell vagy tudid mit csekkold le a kepet interneten van ilyen alkalmazas hogy hol fordul elo. Meglepo lesz ha egy szerencsetlen mit sem sejto random no kozossegi oldalas kepet hasznalna.


Ne dolj be neki,mert szerintem ezek csalok es a bmw a pasijae.

2021. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

* tudod mit csekkold le a kepet interneten


Nagyon elmaradott mar ez a fajta fake tipusu emberek probalkozasai. Akinek meg volt ilyen tapasztalata az egybol tudja hogy csalok.

2021. szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18/


Egyébként,hogy ellenőrzöd le a képet milyen oldalon?

2021. szept. 6. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!