Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin várjam a csókot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin várjam a csókot?

Figyelt kérdés
Már sok pasival randiztam, és legtöbbször az 1-3. randi között megpróbálnak megcsókolni. Most randizgatok egy sráccal, ki nagyon tetszik. Már 5X találkoztunk, de még semmi, pedig mindegyik randi nagyon hosszú volt. Egyébként nem zavarna, mert nem olyan regen szakítottam és nem szeretnék elkapkodni semmit. Csak furcsállom, és kezdek azon gondolkodni, hogy totál félreértem és csak barátkozni akar.
2021. szept. 9. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Azért valahogy közeledik? Milyen jellegűek a talik?


Pl amikor taliztok, akkor hogy köszön?

2021. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Légy türelmes. Meg akar ismerni. Ahhoz 5 randevú nem biztos, hogy elég.

Lehet, hogy a körülmények miatt sem volt még alkalmas.

Csodálatos emlék, amikor ismerkedtünk, amikor összevillant a szemünk,

nagyon sokat beszélgettünk különféle helyszíneken, színház, komolyzenei koncertek előtt, után, könyvekről, a világról, magunkról. Óvatosan, fokozatosan közeledett, közeledtünk egymáshoz. Három hónap telt el, amikor egy szemösszevillanás, mosoly után a Margitszigeten átkarolta a vállamat és úgy sétáltunk. Megittunk egy kávét, üdítőt a szálló teraszán. Aztán a parkban, az egyik padon ülve felém fordult és megcsókolt.

Ne siettesd, élvezd ki az ismerkedés minden szép pillanatát.

2021. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Nagyon hasonló helyzetben vagyok férfiként. Mi kevesebbszer találkoztunk (3x), fura a helyzet mert gyanúsan kedves velem a mindennapokban, több órát együtt töltünk egy randin mi is, mégis ezen idők alatt eléggé közömbös, nem látom rajta hogy közeledne. Nálunk se történt semmi, se csók se puszi de még ölelés sem. Én jeleztem neki hogy szívesen megismerném jobban mint barát, se elutasítás, se pozitív válasz, ezek után is találkoztunk. Férfiként ötletem sincs mit akar...


Igazából csak azért írtam le, hogy lásd, hogy a nőnek is 'tenni' kell valamit a randin, ha férfiként napközben látom a szikrát, de a randin teljesen közömbös vagy, akkor elbizonytalanodok, elgondolkozom azon, hogy akkor most mi van...?

Csókot illik a férfinak kezdeményezni, de ha adsz neki jeleket és nem veszi akkor szerintem nyugodtan fejtsd ki az érzéseidet. Mi történhet? Valamit ő ért félre és már rég meg akart csókolni? Nyertél. Ha csak barátkozni akar, kiderül, barátok lehettek ettől. Szerintem ez is nyertes pozíció, legalábbis egy új barátot nyertél.

2021. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Arcra puszival köszönünk. Közvetlen, vannak nonverbális jelek, meg verbális is, ami arra utal, hogy bejövök neki.

Közeledik, vannak apró érintések, simogatások, bókol meg ilyenek. Ezért nem értem.

2021. szept. 9. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Lehet, hogy még nem nagyon van tapasztalata.
2021. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!