Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » , total tanacstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, total tanacstalan vagyok. Szoval a hetvegen talalkozni fogok egy lannyal aki nagyon tetszik, de o megmondta hogy most nem akar senkit sem,? De baratilag talakozhatunk. En orultem ennek is

Figyelt kérdés
Ja szoval en orultem.ennek is de igy hogy kozeledjek fele?? Puszi mehet?? Legyszii segitsetek. Ja meg nem.talalkoztunk eloben soha
2019. márc. 5. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanács amíg nem tanultad, meg a magyar helyesírási szabályokat, addig mindig mindenki Friend-zónába fog rakni.
2019. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem indíts két nagy maflással, hogy azonnal tudja, hogy hol a helye :)))))
2019. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Puszi mehet.

Indulj el olyan témán, amirol már beszéltetek, de nem teljesen elemeztetek ki.

2019. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a "most nem akar senkit sem" az esetek 99,9%-ában azt jelenti hogy csak téged nem.
2019. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!