Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 1-10-es skálán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 1-10-es skálán mennyire érdeklem őt? (1-3 semmi kül. ) (4-5 csak vonzódik) (6-7 barátilag is) (8-10 komoly érdeklődés)

Figyelt kérdés

Van egy srác az egyetemen, aki eléggé népszerű, egy csomó lánnyal eldumál, és mindig feldobja a hangulatot. A múltkor egy buliban smárolt is egy nyomulós csajjal, de azzal a lánnyal azóta nem is beszélt.

Velem viszont sokat beszélget, mindig nagyon mosolyog ha meglát, nagyon jól elbeszélgetünk, viccelődünk, de komoly témák is szóba kerültek már. Velem nagyon udvarias és előzékeny. Mindig látja rajtam, hogy milyen kedvem van, és ha lehangolt vagyok, akkor próbál megnevettetni. Most vizsgaidőszak van és tudja, h nekem még nagyon sok vizsga van hátra,ezért vicces south parkos videókat küldött nekem, h felvidítson, mert tudja, h szeretem.


2018. dec. 18. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődik irántad, valószínűleg kedvel. Az is lehet, hogy több is van, ennyiből semmi se biztos.
2018. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hív randira, akkor barátnak tekint és kész, ha elhívta valahova, akkor 8-10.
2018. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

barátilag kedvel ebből: 6-7. Később lehet több is, akár, de most még ennyi.

Esetleg kipróbálhatod, ha mered, hogy flörtölsz egyet vele, s hogy reagál. Én jobban egy ilyen alakra nem nyomulnék, nehogy strigula legyek.

2018. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

"Most vizsgaidőszak van (...) vicces south parkos videókat küldött nekem"


Jaja, vizsgaidőszakban akkor teszel a legjobbat az emberrel, ha elvonod a figyelmét a tanulásról. Fogadjunk, hogy még tini vagy.

De ne aggódj, ha ennyire jóságos, talán egy buli után téged is felpróbál a helyi alfahím.

2018. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan erdeklodne, akkor randira hivna.
2018. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az "1-10ig skála" nálam egy szellemileg 12éves kislányt feltételez...
2018. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kell neked egy ilyen megbízhatatlan, szoknyavadász srác?
2018. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!