Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után kérdezel rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérdezel rá miért nem törölte magát a társkeresőkről ha már jártok?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg és 3 hónap ismerkedés, randizás után járunk.

Kb egy időben töröltük az oldalt ahol levelezni kezdtünk.

Mondta több helyen is fenn van de nem emlékszik jelszavára vagy nem tudja hogyan kell törölni magát.

Mondtam értem, de próbálja meg mert számomra elég kellemetlen s nem bizalom erősítő dolog.

Egyik este kapta a mail értesítést kik üzentek nekik innen meg innen.

( Videókat mutatott épp a mobilon mielőtt az lenne kutakodom.)

Most pedig barátnőmmel voltam aki még társkeresőzik s ahogy nézte adatlapokat ott volt az övé is megint másik alkalmazásban.


Egyszer szóltam már, veszekedni nem fogok de ez így nekem elég kényelmetlen érzés.

Ki mikor vette le magát?


2021. okt. 1. 09:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal, amint komolyra fordul. Ha valakit tisztelek akkor nem csinálok ilyet.
2021. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után mondtam neki, hogy miért van még mindig fent? Tagadta, de közben meg több csajjal is levelezgetett, miközben nekem komoly kapcsolatról áradozott...
2021. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős...!
2021. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Amint szimpla randizásnál több lesz.

A barátod nagy kamugép, még, hogy nem tudja a jelszavát, akkor ott a jelszó emlékeztető. Lusta leiratkozni, vagy keresi a tovbábbi lehetőségeket...

2021. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után illik levenni, ha komolyan gondolja veled.
2021. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd, ha úgyis megtalálta a profilját, nem tudta megnézni, mikor volt utoljára aktív? Hogy használja-e vagy tényleg csak ott van parlagon a régi profil?

Amúgy ha a barátnődet nem ismeri, én ráíratnék vele mint ismeretlen nővel egy üzenetet, hogy ismerkedne...

2021. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, előfizetéssel látható csak az aktivitás de nincs neki ilyen.

Ötletnek nem rossz de nincs ehhez gyomrom.:(

2021. okt. 1. 10:50
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már a randi előtt töröltem( nem miatta, hanem alapból már neki se akartam visszaírni😅, de még úgy voltam vele hogy na jó, de ő az utolsó akinek válaszolok, ahogy átmentünk messengerre akkor én töröltem magam) eljött az első randi, nagyon jól sikerült. Előttem törölte le a profilt, a randi végén, pedig nem kértem tőle.
2021. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Baratom egybol kiregelt.

De volt fent aztan masik adatlap rola. Azt mondta vki lelopta a fenykepét es még a huga is kuldte neki telon korabban hogy ez te vagy az oldalon?? (A huga sokszor fedez neki)


Egy ido mulva allandoan ezen ment a balhe hogy en ugy gondoltam fent van ő meg azzal jött mindig hogy de vki más van fent az ő fenykepevel.


1 honap mulva sacc bevillant nekem a nagy otlet. Ha nem ő az akkor lennie kell olyan esetnek hogy amikor a baratommal vagyok akkor van online az a vki az ő képével.

Igy baratomnal szépen regiztem a tarskerre hogy megkeresem a képét sőt irok a srácnak. Es folyamat figyelni fogom hogy amikor velem van a baratom az adatlap online e.



Es de erdekes valahogy eltunt az adatlap. Nincs fent..


De sok egyeb más is amellett szol hogy amugy azota is tarskerin van. De allandoan fedezi vmi haver vagy akárki!!


Nincs bizonyíték mai nap sem:(


Már arra gondoltam csinalok olyan reglapot hogy csajok ha vki latja ezt a srãcot a tarskerin legyen mar szives rámdobni egy uzit. De ezt igy hogy csináljam? Lejáratom magam..

2021. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Neked viszont utolsó lehet hogy ezt kellene. Irj neki más képpel mint egy idegen. A randin meg lebukik ha úgy van.
2021. okt. 1. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!