Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért nehezteli hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nehezteli hogy sok pasi szexre hajt a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Nők is ugyanúgy igénylik a szexet.

Mondjuk tegyük fel egy nő már 2-3 éve szingli,gondolom hogy már kívánná a szexet.

Nyilván jobb volna a tartós kapcsolat,de ha az mégsem jön össze akkor miért utasítják el ha a pasi szexet akar?

Szerintem ha a pasi az elején kimondja hogy ez csak szex,akkor nem értem hogy miért probléma ez.

Inkább lesz egyedül a nő évekig minthogy elutasítsa ezeket is?


Most olyan szexre gondolok,ahol a pasinak az is fontos hogy a nőnek orgazmusa legyen és élvezze a nő a szexet


2021. jan. 30. 18:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Saját véleményem, hogy idegennel szar a szex. A vibrátor ezerszer jobb. Nincs nemi betegség, terhesség, egy idegen büdös teste.
2021. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nincs bajom vele, ha az elején közli, hogy csak szexet akar, értékelem a korrektséget és őszinteséget, de el fogom utasítani, mert nekem csak kapcsolatban, érzelmekkel kell szex.
2021. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Engem sosem érdekeltek szexhalandok, függetlenül attól hogy meddig voltam szingli. A szexet én kizárólag tartós kapcsolatban tudom elképzelni. És igen, inkább leszek egyedül évekig, minthogy szexkapcsolatban legyek.
2021. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

Első jól leírta. Nem neheztelek, csak nem ilyet keresek.


"ahol a pasinak az is fontos hogy a nőnek orgazmusa legyen és élvezze a nő a szexet"

Erre csak nagyon szerelmes pasi képes, az átlag leszarja a nőt.

2021. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%

"miért utasítják el ha a pasi szexet akar?"

Van olyan, hogy személyes a szexuális vágy, tehát csak az iránt alakul ki, akivel elmélyült érzelmi kapcsolat alakult már ki.

elég elterjedt dolog ez úgy nők, mint férfiak körében.

Gondolom, tudsz róla, mert ez a kultúránk alapja.

A személytelen szex az sokak szerint szenvedélybetegség, de mindenképp kisebb rétegre jellemző.

2021. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
98%
Ha neked mindegy, kivel fekszel le a te bajod. A szex kapcsolathoz is kell egy fajta bizalom. Ez nem így megy, hogy valaki leirja hogy neki csak szex kell én meg majd ugrok hogy pörögjek a farkán mint a búgócsiga
2021. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%

Nem mi vagyunk azok akik értéktelen rongyként tekintünk a másik nemre, ha azok szexre hajtanak, így teljesen felesleges ezen aggódni.

Nem hív titeket senki k urvának, r ibancnak, szajhának, sőt, pont hogy ti vagytok azok, akik ezeket a szavakat használják a nőkre.


Az, hogy egy nő nem akar szexkapcsolatot, még nem jelenti azt, hogy neheztel az ilyen férfiakra. Azt meg had döntse el mindenki maga, hogy mi kell neki. Ha kell kaland, akkor kell, ha viszont nem kell, akkor nem kell.

2021. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
13%

1, Ha a megfelelő pasi, a megfelelő módon próbálkozik, akkor nem zavarja őket, hogy a pasi szexet akar. Bizonyos típusú srácoknak 10-ből 9 csaj nem mond nemet.

2, A legtöbb nő többnek akarja magát érezni, mint szexpartnernek. Sérti az egójukat, ha nem esik tőlük minden jelentkező hasra.

2021. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
De miért nem mentek akkor prostihoz? Ott tényleg megkapjátok amit akartok, csak fizetni kell érte. Vagy azt várjátok, hogy a nő essen hasra egy olyan levéltől amiben közlitek, hogy nektek csak ürítés jöhet szóba és semmi több?
2021. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
9%

#9: Ha csak szexelek egy csajjal és ő azzal jön, hogy érzelmeket akar, akkor ő miért nem megy egy hímringyóhoz? Az is eltudja játszani neki az érzelmeket.

Arról sem volt szó, hogy bárki azt várná, hogy hasra essenek egy levéltől. Arról sem, hogy csak ürítés jöhet szóba.

Ezeknek a hozzászólásoknak van értelme a saját frusztrációk levezetésén kívül?

2021. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!