Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha nem elégít ki titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha nem elégít ki titeket tisztességesen a pasitok, kerestek mellé szeretőt, vagy dobjátok a csókát?

Figyelt kérdés
F/30
2021. okt. 7. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

Az #5-8-as válaszoló vagyok.


Nem értem, hogy mi értelme van ennek a lepontozósdinak, amikor egyszerű, értelmes kérdéseket teszek fel. Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy azért, mert a kérdés tartalmaz kissé kényes részeket, máris jön a lepontozás.


Vajon mit árul el ez az illető nők önbizalmáról, - mert többségében nők pontoztak le - ha zavarja őket az, hogy egy anonim oldalon felteszek némely intimebb kérdést? Feltehetően azt, hogy borzasztó rosszul viselnék azt, ha egy pasi megmondá nekik, hogy nem jók szexben. Mindenezt úgy, hogy elvileg diplomás nők is irkálnak itt a rovatban...


De nem is várok el választ, csak további nullázást.


Ezt a kérdést egyébként Balázs írta ki, egy kicsit tanulhatnának tőle, hogyan kell egy anonim oldalon viselni a kritikát.

2021. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyébként meg az #5-ös kérdésben ugyanazt kérdeztem meg, az #1-től, amire ő válaszolt.


Nőktől tilos ilyet kérdezni?


Na, mindegy. :D

2021. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#6-os kérdésedre, nem gondolnám, hogy nem vagyok jó abszolút a szexben. Van tapasztalatom, és az a két úriember, skikkel összesodort az élet, mondhatni eléggé kielegítettnek érezték magukat, szóval inkább logikátlan az a feltételezés, hogy nem vagyok jó valamiben, amiben már tapasztaltam az ellenkezőjét.

Illetve ha meg volna kerdésrd,inkábbprivátban, mert a kérdés alattbeszélgetni mégsem túl korrekt a kerdezővel szemben :/

2021. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 moozygoo ***** válasza:

Ember függő.

Igazából ez nemtől független kérdés.

Számtalan eset van ahol belenyugszik az egyik fél hogy nem elégül ki szexuálisan és lerohad a libidója, van aki még sokáig örlődik.

Olyan is van aki 1-2 hét dobja a pasit (jobbik esetben van gerince és nem lép félre).


Szóval erre nincs egzakt válasz.

2021. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!