Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond, ha a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond, ha a párkapcsolat építési törekvéseim már az első randi előtt kudarcba fulladnak?

Figyelt kérdés
Többször hívtam akár ismerős, akár félismerős akár ismeretlen lányokat randizni, de soha nem jöttek el. Ugyan a randikon is kiderülhetnek hibáim pl., hogy nem vagyok gazdag, nem vagyok sikeres az életben, még a szülői házban élek 28 évesen. De ezeket a lányok nem tudják egyből. Miért nem jön el egy se randizni velem vajon? Úgy azért tisztességesebb lenne, ha az után derülne ki, hogy nem egymást keressük.

2021. okt. 8. 06:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Soká ott rontják el, hogy nem tudják hol a határ.

Ha adsz a lánynak 1 bókot, az jó. De nem kell 18 dolgot felsorolni rajta, hogy milyen szép meg csinos meg satöbbi. Ettől csak szánalmasnak tűnsz, nem fog rád izgulni.

2021. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A 10-essel abszolút egyetértek.

Látható jeleinek kell lennie, hogy örül a társaságodnak és csak utána van értelme randira hívnod.

2021. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Eléggé egyetértek a válaszokkal.


Általánosban két olyan lányba voltam szerelmes, akiket ismertem is (nem egyszerre, egymás után), ők összetörték a szívem.

Gimiben olyanokkal próbálkoztam ezek után, akiket nagyon max látásból ismertem, hát természetes, hogy nem lett eredmény, nagyon összetört.

Egyetemen emiatt nem is mertem csajozni kb., pedig ott azért lett volna meírték hiába jártam olyan szakra, ahol alig volt lány, más szakról, karról lehetett volna, de akkor begubóztam.

Aztán voltam pár évet otthon ülő munkanélküli, akkor persze, hogy nem csajozik az ember.

Most újra az egyetemen dolgozom (nem oktatok), a folyosón próbálkozok beszélni néha lányokkal, de hát nem sok sikerrel. Illetve az a gond, hogy olyan társaságom nincs, vagy olyan lány ismerősöm se, akivel spontán alakulhatna valami. Kolléganőkkel nem akarok feltétlenül próbálkozni, nem akarnám esetleg több évig a képüket nézni sikertelenség esetén (ez volt a nagy gondom általánosban). Viszont olyan helyen nem nagyon járok, ahol lehetne spontán bármi, de utána otthagyhatnám a csajt, ha mégse. Nem is tudom, általános óta talán egy-két lányba voltam szerelmes öszvisz, akit valamelyest ismertem is. De randira azért 10-20 lányt elhívtam, és ennél jóval többet leszólítottam, vagy többel beszélgettem online.

2021. okt. 8. 11:20
 14/16 anonim ***** válasza:

190 cm magas , egyetemen dolgozol?


Jók az adottsagaid és lenne is lehetőséged.

Tényleg a dumaddal van valami

2021. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
6: ha nem alakul ki kölcsönös szimpátia, akkor miért hívod őket randizni még tovább?
2021. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Mert a gombra akarsz kabátot találni. Nem párkapcsolatra kell lányt keresni, hanem aki valóban bejön minden területen, azzal kell párkapcsolatot létesíteni.
2021. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!