Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a randipartneretek azt mondaná, hogy ne beszélj érzelmekről gazdag és ne beszélj pénzről szegény férfiakkal?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem. Mint kiderült, ez egy tehetősebb pasi, amit eddig nem tudtam. Netes randi. De nekem ez a mondat, akkora csalódás. Olyan érzésem van, hogy ez mindent pénzzel akar megvenni és elintézni.

2021. okt. 10. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*erről
2021. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát a férfiak többségének amúgy is a párkapcsolat üzlet. Ezt a kommunikációs nyelvet értik. Valamit valamiért. Az elején talán még befektetetésnek fogják fel, bőszen ígérgetnek, de amikor közel kerülsz, inkább már alkudoznak, hogy te adj előbb, hogy kiderüljön, nekik megéri-e. Majd jön az a szakasz, hogy onnantól már bérlet leszel, ami alanyi jogon jár, s ne követelőzz.
2021. okt. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
kurvát keres a pasi...
2021. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!